فهرست
شایعه جدید؛ برانکو برود قطبی را می‌آورند!
شایعه جدید؛ برانکو برود قطبی را می‌آورند!

شایعه جدید؛ برانکو برود قطبی را می‌آورند!

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ که با سلام و صلوات به پرسپولیس آورده شد در شرایط سخت و دشوار جذب بازیکن، به دلیل بی‌پولی تنها ماند و تیمی جوان بست که حالا خودش می‌گوید به کمی زمان نیاز دارد تا اوج بگیرد. با این وجود با یک باخت و یک مساوی درحالی که تازه بازی های بزرگ این تیم در پیش است ، انتقادها از این مربی شروع شده است. انتقادهایی که هر بار ممکن است بیشتر و بیشتر شوند و در نهایت او را به سمت در خروجی باشگاه راهنمایی کنند. گروهی از پیشکسوتان تیم از برانکو حمایت می‌کنند اما بسیاری هم انتقادهایی تند به او دارند. فضا طوری پیش می‌رود تا برانکو مسبب همه خریدهای تیم باشد درحالی که غیر از جلال حسینی که مربی قرمزها او را نخواست درسایر موارد ناچار شد از تصمیمات باشگاه تمکین کند. شاید جذب صادقی آخرین تصمیم او بود برای قدم برداشتن به سوی مسئولان باشگاه. خبر آنلاین مدعی شده این شایعات و فشار روی برانکو درحالی قوت می‌گیرد که کم کم زمزمه‌هایی درباره احتمال بازگشت افشین قطبی به ایران شنیده می‌شود. قطبی که آخرین و تنها موفقیتش در مربیگری، قهرمانی با پرسپولیس در لیگ برتر بوده است. آن هم در شرایطی خاص که دیگر هیچ‌گاه توفیق تکرار یا نزدیکی به آن را هم پیدا نکرد. او در تیم ملی هم به رغم وعده‌ها و رویاهای شیرینی که می‌داد ، ناکام بود تا حشمت مهاجرانی درباره‌اش بگوید :«این مرد رویاهای شیرینی را به ما می‌فروشد.» قطبی در زمان مدیریت محمد حسین نژادفلاح هم یکی از گزینه‌های جدی هدایت پرسپولیس بود.

کد خبر:9402
  ۵  
آی اسپورت
2015-08-10 11:39:21
نظر دهید

۵ نظر
-
دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۴۶
فانوس فانوس فانوس ای اسپورت بی ناموس
-
دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۴۹
دمشون گرم. اینطوری بدهی مالیاتی همه مربی‌های تاریخ ایران رو به اداره مالیات می‌دن
ali
دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۱۰
حتما طاهری میخواد قطبیو بیاره؟:l نه بابا اینا برانکورو بردارن یا مایلی کلنگ میاد یا عبدی یا یک دلال دیگه
-
دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۵۸
مهاجرانی که این جمله نغز رو گفته آخرین موفقیتش مال کی بوده؟ مربیگری تو تیم های محلی امارات؟ جی لیگ به گوشش خورده تا حالا؟
-
دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۰۱
فعلا برید با رویاهایی که کیروش تو تیم ملی و دایی و استیلی و دنیزلی و وینگادا و برانکو و ... تو پرسپولیس بهتون فروختن حال بکنید. رویای حذف تو یک چهارم نهایی جام ملت ها با باخت به عراق و رویای دوازدهم سیزدهم شدن تو لیگ!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر