فهرست

گزارش روز : دخه آ، در کانون توجهات رئالی ها

آی اسپورت- سران باشگاه رئال مادرید در جستجوی دروازه بان جدیدی برای تیمشان هستند؛ چرا که این طور به نظر می رسد که با توجه به شرایط موجود یا کاسیاس از باشگاه مادریدی جدا خواهد شد و یا دیگو لوپس و هردوی آنها درکنار هم قادر نخواهند بود تا شرایط موجود را تحمل کنند.


از همین رو سران باشگاه مادریدی مدتی است که به دنبال یک دروازه بان جدید برای تیمشان هستند و دربین گزینه های مطرح شده نام دروازه بانانی از جمله تیبائو کورتوا ، کیکو کاسیا و داوید دخه آ دیده می شوند. قیمت بالای دخه آ رسما مانع بزرگی در مسیر انتقال او به سانتیاگو برنابئو است؛ چرا که قیمت او 30 میلیون یورو برآورد شده است و دو گزینه اسپانیایی دیگر می توانند بهتر و ساده تر درتیم مادریدی جا بیفتند. از سوی دیگر کاسیا، دروازه بان اسپانیول فصل فوق العاده ای را پشت سرگذاشته و دربازی اخیر تیمش مقابل رئال مهارهای فوق العاده ای درمقابل شوتهای سرکش کریس رونالدو داشت. او یکی از دروازه بانان تیم پایه ای باشگاه مادریدی هم نیز هست و درحال حاضر یکی از گزینه های ایده آل برای جایگزینی داوید دخه آ در منچستریونایتد است.

دخه آ ممکن است یکی از قربانیان اعمال تغییرات در اولدترافورد باشد و درپی فصل پرفراز ونشیب تیمش در رقابتهای این فصل لیگ برتر، در نهایت از این تیم جدا شود. مویس، جانشین فرگوسن فصل فاجعه باری را در اولین فصل حضورش در اولدترافورد سپری می کند و می داند که باید در تیمش انقلابی تمام عیار را ایجاد کرده و همین جاست که نام دخه آ به گوش می رسد. سران باشگاه انگلیسی به این نیاز دارند تا بخشی از سرمایه شان را بازیابی کنند و می دانند که با فروش دروازه بان سابق اتلتیکو می توانند حدود 15 میلیون یورو پول به جیب بزنند.

از همین رو حالا نام دخه آ به عنوان گزینه پیش روی سران باشگاه مادریدی مطرح شده است و وب سایت هایی مثل Soymadridista پارا فراتراز این گذاشته و اعلام کرده اند که دخه آ با سران رئال پیش قراردادی را برای فصل آینده به امضا رسانده است.

البته تمایل رئالی ها برای جذب دخه آ اتفاق تازه ای نیست و پارسال هم اخباری درمورد احتمال انتقال او به برنابئو به گوش می رسید. سران رئال همیشه با دقت و هوشیاری فراوانی شرایط این دروازه بان را زیر نظر داشته اند؛ چون او را بازیکنی اینده دار می بینند و گزینه ایده آلی برای جانشینی ایکر کاسیاس در تیمشان می دانند.

از سوی دیگر اطرافیان دخه آ نیز از بازگشت او به لالیگا وپوشیدن پیراهن تیم مادریدی راضی خواهند بود. اخیرا شنیده شده که او با کنار گذاشتن مدیربرنامه های سابقش حالا با ژرژ مندس کار می کند تا بتواند شرایطش برای انتقال به باشگاه مادریدی را ساده تر کند.  

دراین میان بعید است که دیگو لوپس در باشگاه مادریدی ماندگار باشدوگویا تاریخ انقضای حضور او دربرنابئو سررسیده وبه نظر می رسد در پایان رقابتهای این فصل، رئال را ترک خواهد کرد. دیگو لوپس در طول این مدت رقابت شانه به شانه ای را با کاسیاس داشته و دراین میان همواره با کاسیاس مقایسه می شده و با انتقادات زیادی نیز مواجه شده. در نهایت دو گلی که او در دربی اخیر شهر مادرید در ورزشگاه بیسنته کالدرون دریافت کرد، سیل انتقادات را روانه او کرده وشنیده می شود که هواداران رئال براین باور هستند که اگر کاسیاس درآن بازی در دروازه تیمش حضور داشت، این گلها را نمی خورد.

گویا دیگو لوپس هم از این شرایط خسته شده و قصد داردتا در تابستان رئال را ترک کند. تیم های ایتالیایی از جمله میلان و اینتر به دنبال جذب او هستند و تیم های لیگ برتری نیز به او توجه خاصی دارند.از منچسترسیتی گرفته تا یونایتد و چلسی مورینیو قصد دارند تا لوپس را به خدمت بگیرند.


غزال زیاری

     
آی اسپورت
2014-03-10 12:43:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر