فهرست
قابِ روز: فرارِ آژاکس از دستِ علیرضا!
قابِ روز: فرارِ آژاکس از دستِ علیرضا!

قابِ روز: فرارِ آژاکس از دستِ علیرضا!

آی اسپورت- در اولین هفته از فصل تازه رقابت های اردیویزی، فرانک دی بوئر که در مرحله اول مقدماتی لیگ قهرمانان به بازیکنان اصلی استراحت داده و تیمش را با میانگین سنی جالبِ 21 سال راهی زمین مسابقه کرده بود، با نفرات ثابت در مقابل آلکمار قرار گرفت و همانطور که پیش بینی می شد موفق به کسبِ پیروزی در اولین دیدار فصل شد.


نایب قهرمان فصل گذشته فوتبال هلند در شرایطی سه گل به تیمِ سوم این لیگ در فصل قبل زد که آ زد آلکار بعد از فروختن بهترین بازیکن اش به وردربرمن، جایگزین او را نیز در اختیار نداشت. علیرضا جهانبخش که به تازگی شماره 9 آلکمار را از آن خود کرده، به دلیل مسائل قانونی و داستان های تمدید ویزای کار در هلند، نتوانست در بازی اول فصل جزو ترکیب 18 نفره آلکمار باشد.


طرفداران آژاکس، شناختِ خوبی از علیرضا جهانبخش دارند. او همان بازیکنی است که در هفته آخر فصل 14-2013 دو بار در آمستردام آره نا دروازه آژاکس را با دو ضربه تماشایی باز کرد و تیمِ قهرمان فصل را بهت زده باقی گذاشت. قرمز و سفیدهای پرافتخار هلند این بار خوش شانس بودند که ستاره ایرانی به بازی نرسید. او در بازی برگشت در نیم فصل دوم دوباره استعدادش را به رخ این باشگاه خواهد کشید.


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-08-10 16:08:09
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر