فهرست
5 گزینه احتمالی قلعه نویی تا پایان فصل: سایه سنگین ژنرال
5 گزینه احتمالی قلعه نویی تا پایان فصل: سایه سنگین ژنرال

5 گزینه احتمالی قلعه نویی تا پایان فصل: سایه سنگین ژنرال

آی اسپورت - رد کردن پیشنهاد ملوان و بازگشت به تهران، نشان داد قلعه‌نویی حاضر نیست به هر قیمتی این فصل را در یک تیم لیگ برتری آغاز کند و حتما می‌خواهد روی نیمکت یک تیم بزرگ بنشیند. سوال اینجاست احتمال حضور قلعه‌نویی در کدام لیگ برتری بیشتر است و چه تیمی مقصد نزدیک‌تری به رویاهای ژنرال محسوب می‌شود؟

5- سپاهان
نتبجه نگرفتن سپاهان و اخراج فرکی در میانه فصل، موضوع دور از ذهنی به نظر می‌رسد اما در صورت وقوع این اتفاق زردپوشان اصفهانی بهترین گزینه برای ژنرال هستند. ستاره، پول و مدیریت باثبات، سپاهان تنها تیم ایرانی است که هر سه آن‌ها را باهم دارد.

4- فولاد
دراگان اسکوچیچ فصل جدید را اصلا خوب شروع نکرده و با توجه به خریدهای ضعیفش ممکن است این شروع بد در طول فصل هم ادامه پیدا کند. شاید سبک کاری قلعه‌نویی زیاد شبیه دیگر انتخاب‌های مدیران فولاد نباشد، اما در صورتی که این باشگاه در منطقه خطر باشد آن‌ها سراغ مطمئن‌ترین گزینه ممکن خواهند رفت. گزینه‌ای که راه موفقیت در فوتبال ایران را خوب می‌داند.

3- گسترش فولاد
قلعه‌نویی قبلا هم در تبریز جانشین کمالوند شده و با بسیاری از بازیکنان فعلی گسترش فولاد کار کرده است. ابتدای فصل، بحث حضور ژنرال در گسترش مطرح شده بود اما مدیران این باشگاه ترجیح دادند کمالوند را ابقا کنند. اگر کمالوند نتواند نتایجی در حد انتظار مدیران باشگاه بگیرد، آن‌ها دوباره سراغ گزینه‌های روی میز می‌روند.

2- تراکتورسازی
رابطه هواداران تراکتورسازی و قلعه‌نویی، مثل یک اتوبان یک طرفه است. سه سال قبل، قلعه‌نویی با وجود اصرار طرفداران تراکتورسازی این تیم را رها کرد و به استقلال رفت. حالا قلعه‌نویی می‌خواهد به تراکتورسازی برگردد تا کار نیمه تمامش را تمام کند و قهرمان لیگ برتر شود، اما طرفداران باشگاه مخالف او هستند. اول فصل همین مخالفت‌ها مذاکرات قلعه‌نویی و تراکتورسازی را نیمه کاره گذاشت اما اگر تونی نتواند با تراکتور پر ستاره خوب نتیجه بگیرد سایه قلعه‌نویی را بالای سرش احساس خواهد کرد.

1- ذوب آهن
شاید باور نکردنی به نظر برسد، اما ذوب آهن بیشترین شانس را برای استخدام قلعه‌نویی دارد. سعد محمدی دوست نزدیک قلعه‌نویی مدیرعامل کارخانه ذوب آهن شده است. در صورتی که گل محمدی مثل فصل گذشته بازی‌های نیم فصل اول را ببازد، دلیلی ندارد مدیران باشگاه این بار به او و تیمش فرصت احیا بدهند و شاید روند احیای ذوب آهن، با مربی جدیدی انجام شود.


کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-10 17:46:17
نظر دهید

۱ نظر
امیر تبریز اوغلی
دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۳۹
زرشک... امیر مافیا نمی تونه باید تبریز. سپافغان هم مربیشو اخراج نمی کنه... چون داور تنمیزاره نتایج بدی بگیره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر