فهرست
استیلی جای محمدی: بازنده‌های پرطرفدار
استیلی جای محمدی: بازنده‌های پرطرفدار

استیلی جای محمدی: بازنده‌های پرطرفدار

آی اسپورت - انتخاب‌های عجیب و غیر قابل پیش‌بینی، چیز جدیدی در لیگ برتر ایران نیست. مسئولان ملوان کمتر از 24 ساعت بعد از انصراف قلعه‌نویی، حمید استیلی و جواد زرینچه، زوج خالق گل قرن را به عنوان کادرفنی جدید تیم‌شان معرفی کردند. دو چهره‌ای که هر چقدر در دوران بازی‌شان موفق بودند، در مربیگری نقش یک همیشه بازنده را داشته‌اند. حمید استیلی بعد اخراج از پرسپولیس، مجبور شد سال‌ها بیکار بماند و در نهایت راه آهن را بخرد تا به نیمکت مربیگری برگردد. بازگشتی که باز هم با شکست همراه بود. جواد زرینچه هم بعد از نتایج ناموفق در لیگ یک، ترجیح داد کارش را به عنوان کمک مربی ادامه دهد.
در دوره‌ای که قلعه‌نویی سفر به انزلی را عقب می‌انداخت، اکبر محمدی دستیار او بالای سر ملوان بود. محمدی بدون قلعه‌نویی تیم را آماده لیگ برتر کرد و بازی اول را هم از ذوب آهن برد. سرمربی سابق تیم ملی جوانان، کاشف بخش عمده‌ای از بازیکنان فعلی تیم امید بوده است. کسی که سردار آزمون را زودتر از همه مربیان فوتبال ایران شناخت و به تیم ملی برد. با این وجود، مدیران ملوان ترجیح دادند بین سپردن تیم‌شان به یک مربی جوان و آینده یا انتخاب یک چهره بزرگ و همیشه بازنده، دومی را انتخاب کنند. درست همین انتخاب‌هاست که تفاوت بین نفت و ملوان را رقم زده است.


کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2015-08-10 18:34:08
نظر دهید

۴ نظر
Gatab City
دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۴۰
به داد تالاب اتزلی و جنگل مازندران برسید
مرتضی
دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۴۲
6 تا جوون را امسال راه آهن معرفی کرد که همه رو استیلی اورد بعد تو میگی بازنده؟؟؟
ای اسپورت گاها حس میکنم یه بی سواد ترین ادما زو میاری تا فقط چرت بنویسن فقققط چرتااااا
مجید
سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۵۶
استیلی در ملوان موفق خواهد شد بشرطی که یک تمرین عالی خارجی در کنارش باشد-به لحاظ فوتبالی تیم های استیلی بد فوتبال بازی نمیکنند-یک گروه انالیز قوی و یک تمرین دهنده خوب چاره بن بستهای استیلی ایست.
سرور لنگی
سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۳۰
اینک شعار علی......دایی در انزلی طنین انداز می شود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر