فهرست
گزارش تمرین پرسپولیس/ بدنساز همچنان غائب در تمرینات
گزارش تمرین پرسپولیس/ بدنساز همچنان غائب در تمرینات

گزارش تمرین پرسپولیس/ بدنساز همچنان غائب در تمرینات

آی اسپورت- پرسپولیس که خود را برای دیدار پنج‌شنبه مقابل سپاهان در اصفهان آماده می‌کنند، این روزها در ورزشگاه درفشی‌فر در حال تمرین می‌باشند تا بعد از دو هفته ناکامی بتوانند این هفته دست پر میدان را ترک کنند. مهمترین نکات تمرین امروز سرخ‌پوشان که پشت درهای بسته برگزار شد به صورت زیر است:

- در دقایق ابتدایی تمرین به صحبت با بازیکنان پرداخت. برانکو در صحبت‌هایش نکات فنی حمله و دفاع در بازی با سپاهان را برای بازیکنان تشریح کرد.
- این تمرین ابتدا با 10 دقیقه حرکات کششی آغاز شد. تی هومیر مربی بدنساز تیم فوتبال پرسپولیس همانند چند روز گذشته در تمرین امروز غایب بود.
- در بخش بعدی برانکو میله های را در میانه زمین قرار داد. هافبک ها در کنار این میله ها حاضر بودند. مدافعان در این بخش باید توپ را به کناره ها می بردند، آن گاه هافبک ها در هنگام سانتر توپ به سایر مهاجمان اضافه می شدند و پس از سه پاس پیاپی توپ را به مهاجمان رسانده و آن ها اقدام به شوتزنی می کردند. این تمرین حدود 30 دقیقه به طول انجامید.
- تمرین پرس در محوطه کوچک بخش دیگری از تمرین امروز شاگردان برانکو بود. فوتبال بدون دروازه قسمت دیگری از تمرین امروز بازیکنان پرسپولیس بود و مربیان این تیم تاکید ویژه‌ای بر روی کارهای تاکتیکی تمرین شده داشتند.
- در آستانه بازی پرسپولیس و سپاهان سرخ‌پوشان مصدوم ندارند و مهرداد کفشگری و رضا نورمحمدی دو بازیکن سرخ‌پوشان که دیروز اختصاصی تمرین کرد و مقابل مس بازی نکردند هم در تمرین امروز همراه با سایر بازیکنان به تمرین پرداختند.
- حدود 50 نفر از هواداران پرسپولیس که اطلاع نداشتند تمرین امروز پشت درهای بسته برگزار می شود در مقابل درب درفشی فر حضور یافتند.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-10 20:08:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر