فهرست
پیش‌بازیِ سوپر کاپِ اروپا / بارسلونا – سویا؛ برایِ رسیدن به میلان
پیش‌بازیِ سوپر کاپِ اروپا / بارسلونا – سویا؛ برایِ رسیدن به میلان

پیش‌بازیِ سوپر کاپِ اروپا / بارسلونا – سویا؛ برایِ رسیدن به میلان

آی‌اسپورت – بارسلونا با پیروزی در این دیدار می‌تواند به رکوردِ 5 قهرمانیِ میلان در سوپر کاپِ اروپا برسد. اما شاگردانِ لوئیس انریکه باید این کار را بدونِ نیمار و ژوردی آلبا انجام بدهند، که یکی بیمار و دیگری مصدوم است. بدین ترتیب به احتمالِ زیاد ژرمی متئو در دفاعِ چپ قرار خواهد گرفت و پدرو کنارِ مسی و سوارز خطِ حمله را تشکیل خواهند داد. با توجه به علاقه‌یِ جدیِ منچستر یونایتد به او، این بازی می‌تواند آخرین بازیِ پدرو برایِ بارسلونا باشد.
سویا برایِ بارِ دوم در دو سالِ اخیر باید در سوپر کاپِ اروپا مقابلِ یک تیمِ اسپانیایی قرار بگیرد. شاگردانِ اونایِ امری فصلِ پیش این بازی را 2-0 به رئالِ مادرید واگذار کردند. امری در 19 بازی به عنوانِ مربی مقابلِ بارسلونا موفق به شکست دادنِ این تیم نشده است. دو بازیِ این تیم در فصلِ پیشِ لا لیگا با پیروزیِ 5-1 بارسلونا و یک تساویِ 2-2 به پایان رسید.
الکس ویدال، بازیکنِ سابقِ سویا و آردا توران همچنان از همراهیِ تیمشان، تا اولِ ژانویه محروم هستند. از سویِ دیگر استیون انزونزی و عادل رمی هم نمی‌توانند برایِ سویا بازی کنند، اما چیرو ایموبیله و یون کونوپلیانکا، ستاره‌هایِ جدیدِ این تیم هستند که به احتمالِ زیاد در ترکیبِ اصلی قرار خواهند گرفت.
 
ترکیبِ احتمالیِ دو تیم
 
 
     
آی اسپورت
2015-08-11 09:50:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر