فهرست
وعده روزبه چشمی: سبک بازی استقلال را عوض می‌کنیم
وعده روزبه چشمی: سبک بازی استقلال را عوض می‌کنیم

وعده روزبه چشمی: سبک بازی استقلال را عوض می‌کنیم

روزبه چشمی پس از دو برد پیاپی استقلال در لیگ برتر گفت: نسبت به زمان کمی که قبل از شروع لیگ در اختیار داشتیم، خوب بازی کردیم و خوب نتیجه گرفتیم. البته پتانسیل استقلال بیشتر از این است و هر هفته بهتر هم خواهیم شد. خدا را شکر هواداران با این دو برد کمی با استقلال آشتی کردند اما با این پیروزی‌ها مغرور نمی‌شویم و کسب دو برد پیاپی اتفاق عجیبی نیست. هنوز کار خاصی انجام نداده‌ایم و هدف ما رسیدن به قهرمانی است.
 دیدار حساس استقلال با ذوب‌آهن: باید این بازی را هم با برد پشت‌سر بگذاریم، چون هدف ما این است که از ابتدای لیگ امتیاز جمع کنیم تا کارمان آسان‌تر شود. ذوب‌آهن قهرمان جام حذفی ایران است که کادرفنی خوبی دارد. هر مسابقه سختی‌های خاص خودش را دارد و ما این هفته با یک تیم مدعی بازی داریم اما امیدوارم سه امتیاز را بگیریم.
 صحبت‌های خسرو حیدری که گفته بود استقلال قصد دارد تیکی‌تاکا را به‌نمایش بگذارد: تمام تلاش و هدف ما تغییر سبک بازی استقلال در این فصل است و باید به سمت بازی زیبا برویم. حرف‌های خسرو حیدری درست است و فکر می‌کنم هواداران استقلال بازی زیبا را به‌اندازه نتیجه گرفتن دوست دارند.
 عملکرد خودش در دو بازی گذشته: برای من بازی کردن مقابل 40 هزار هوادار استقلال هیجان‌انگیز بود و خوشحالم که پیراهن این باشگاه را بر تن می‌کنم. امیدوارم عملکرد خوبی در بازی‌های آینده داشته باشم و برایم مهم نیست که در چه پستی بازی می‌کنم. پست اصلی من هافبک دفاعی است، ولی در تیم ما نیازهای کادر فنی از همه چیز مهم‌تر است.
     
آی اسپورت
2015-08-11 15:33:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر