فهرست
توهین‌های دختر 9ساله به خسروی به خاطر فردوسی‌پور!
توهین‌های دختر 9ساله به خسروی به خاطر فردوسی‌پور!

توهین‌های دختر 9ساله به خسروی به خاطر فردوسی‌پور!

آی اسپورت-علی خسروی درباره انتقادات خود از برنامه شب گذشته 90 اظهار داشت: من به عادل فردوسی پور علاقه دارم و معتقدم او همواره در این سال ها هوای مظلومان فوتبال را داشته است . با این وجود رویه ای که عادل در برنامخه شب گذشته در قبال محسن قهرمانی اعمال کرد در تضاد با سیاست های همیشگی اش بود. فردوسی پور داستان بازی معروف سپاهان و پرسپولیس را دوباره جراحی کرد. او مرتب می پرسید که موضوع آن بازی چه شد و به کجا رسید که دوباره قهرمانی به قضاوت بازگشته است. آقای فردوسی پور به سن شما قد نمی دهد اما نسل ما سعید کنگرانی ها را می شناسد. که روزی فیلم آنچنانی بازی کرد و بعد پس از انقلاب شکوهمند اسلامی در یک فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخت. گذشته به گذشته برمی گردد. و اینکه مرتب بخواهیم در آن کندوکاو کنیم حاصلی ندارد. »
وی ادامه داد:«من مانده ام کلیپی که از قهرمانی شب گذشته پخش شد دیگر چه بود. او در صحنه هایی که انتخاب شده بود شرایط خاصی داشت و مشخص شد حداقل 12 کیلو اضافه وزن دارد. من فکر می کنم کار قهرمانی با پخش این کلیپ برای آینده سخت شد. من شب گذشته انتقاداتی را نسبت به 90 در یکی از صفحات اجتماعی بیان کردم که اتفاقا هواداران عادل نسبت به من موضع گرفتند. برای مثال یک دختر خانم 9 ساله انواع و اقسام توهین ها را به من انجام داد در حالی که صحبت من فنی بود و همه می دانند رابطه ام با عادل به امروز و دیروز برنمی گردد و ریشه در سال های دور دارد. من به او علاقه دارم اما از آنجا که می دانم این شخصیت برجسته رسانه ای دشمنان زیادی دارد به عنوان یک دوست گلایه هایم را مطرح می کنم. حالا اگر این گلایه ها باعث شود سالی دو بار حضور در 90 راهم از دست بدهم این دو صندلی ارزانی اساتید گرامی آقایان مرادی و میرزابیگی.»
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2015-08-11 17:06:01
نظر دهید

۳ نظر
-
سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۴۷
حقته
یوسف
سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۴، ۲۳:۱۴
کار این یارو حمایت کورکورانه از داورا! خب راست میگه عادل این بار استثنائا! من که بهت فحش ندادم بلاک شدم لابد اون بچه تحت تعقیبه!
-
سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۴، ۲۳:۳۵
این مردک منظورش اینه که چرا عادل فساد و تبانی و کثافتکاری ها رو کند و کاو میکنه کلا کسی که واقعیت و حق رو میگه و دنباله سلامته جامعه داوریه این یارو خسروی پیداش میشه و هجوم میبره بهش .میشه گفت ایشون سردمداره فساد و یکی از حامیان اصلی ناسالمی و زد وبند تو امره داوریه و اینگونه افراد باید از صحنه فونبال محو شن چون مثله افتی هیچ وقت نمیزارن عرصه برای فوتباله سالم فراهم بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر