فهرست
یونایتد مطمئن شد؛ دخئا جایی نمی رود
یونایتد مطمئن شد؛ دخئا جایی نمی رود

یونایتد مطمئن شد؛ دخئا جایی نمی رود

آی اسپورت – منچستریونایتد حالا امیدوار است که داوید دخئا قید رفتن به رئال مادرید در این فصل را بزند و تا پایان مهلت نقل و انتقالات و بعد از آن در یونایتد باقی بماند.
دخئا در اولین بازی یونایتد در لیگ که مقابل تاتنهام برگزار شد توسط لوئی فان خال از فهرست تیم خط خورد، چرا که مربی هلندی یونایتد معتقد بود این دروازه بان تمرکز لازم را برای ایستادن درون دروازه ندارد. در آن بازی سرخیو رومرو برای اولین بار درون دروازه منچستر ایستاد و عملکرد خوبی هم از خود نشان داد اما با این وجود فان خال هنوز قید بازی دادن به دخئا را نزده و در صورت آماده شدن این دروازه بان، او را به عنوان سنگربان شماره یک خود انتخاب خواهد کرد.
قرارداد دخئا تابستان آینده به پایان می رسد اما یونایتد او را تا زمانی که پیشنهادی مناسب – در حد یک رکورد – دریافت نکند، نخواهد فروخت. آنها به جذب سرخیو راموس در ازای فروش دخئا هم نظر داشتند اما رئال مادرید نه حاضر به پرداخت مبلغ بالا برای دخئا شده و نه حاضر شد راموس را از دست بدهد و به این ترتیب به نظر می رسد پروسه انتقال دخئا به برنابئو به سال آینده موکول شده و او این فصل نیز سنگربان اصلی شیاطین سرخ خواهد بود.
9410
     
آی اسپورت
2015-08-11 21:11:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر