فهرست
گزارش تمرین پرسپولیس/ حضور مربیان تیم ملی
گزارش تمرین پرسپولیس/ حضور مربیان تیم ملی

گزارش تمرین پرسپولیس/ حضور مربیان تیم ملی

آی اسپورت- پرسپولیسی‌ها برای دیدار حساس روز پنجشنبه مقابل سپاهان در اصفهان آماده می‌کنند. در تمرین امروز پرسپولیس مربیان تیم ملی هم حضور داشتند. مهم‌ترین نکات تمرین امروز سرخ‌پوشان به‌صورت زیر است:
- در غیاب تی هومیر بازیکنان مطابق روزهای گذشته زیر نظر پانادیچ بدن‌هایشان را گرم کردند و سپس به کار با توپ پرداختند.
- تمامی بازیکنان پرسپولیس در این تمرین حضور داشتند. برانکو در بازی با سپاهان هیچ مصدومی ندارد. بازیکنان با لباس‌های فسفری، دروازه‌بانان با لباس‌های نارنجی و کادر فنی نیز با لباس‌های مشکی در زمین چمن حضور یافتند.
- بعد از دویدن های نرم کار با توپ و آقا وسط انجام شد. سپس برانکو بازیکنان را به دو گروه تقسیم کرد بازیکنان ذخیره و بازیکنان اصلی که در بازی ها از آن استفاده می کند. مرور کارهای تاکتیکی و حفظ توپ در شرایط پرس بخشی از تمرین امروز سرخ‌پوشان بود.
- فوتبال بدون دروازه بخش اصلی تمرین امروز بازیکنان پرسپولیس بود. در این بخش از تمرین برانکو و دستیارانش تأکید ویژه‌ای داشتند تا بازیکنان تاکتیک‌هایی که در روزهای گذشته تمرین کرده بودند را در تمرین پیاده کنند.
- تمرین شوت به دروازه بخشی دیگر از تمرین امروز بازیکنان پرسپولیس بود. مهدی طارمی،امید عالیشاه،هادی نوروزی و رامین رضاییان بازیکنانی بودند که در پایان تمرین،ضربات ایستگاهی را تمرین کردند.
- حدود 30 هوادار پرسپولیس پشت درهای بسته حضور داشتند و منتظر پایان تمرین بودند.
کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-11 21:45:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر