فهرست
کاش به ما هم از این زخم‌ها بزنند!
کاش به ما هم از این زخم‌ها بزنند!

کاش به ما هم از این زخم‌ها بزنند!

آی اسپورت - راستش را بخواهید نوشتن درباره بعضی چیزها تکراری شده و فکر می‌کنیم اگر بخواهیم باز هم درباره این چیزها بنویسیم ماجرا لوث خواهد شد اما گاهی وقت‌ها چیزهایی می‌بینیم که نمی‌توانیم بی‌تفاوت بمانیم. ماجرا به داوری بازی سپاهان و استقلال برمی‌گردد. جایی که حالا دیگر مشخص شده که جناب زاهدی‌فر با چشم خودشان صحنه برخورد توپ به دست کی‌روش استنلی را دیده‌اند و پنالتی اعلام نکرده‌اند. بازی البته سرانجام با قضاوت بحث‌برانگیز و اشتباهات تاثیرگذار او ۲-۲ مساوی تمام شد اما در حالی که بحث اول فوتبال ایران همان پنالتی عجیبی بود که اعلام نشد، دوستان در سپاهان اصفهان، یک جورهایی از داور طلبکار هم شدند و ادعا کردند که بعد از این که آن پنالتی اعلام نشد، سوت‌های داور جهت‌دار شد و زاهدی‌فر فقط به سود استقلال سوت زد! منظور آقایان از سوت جهت‌دار هم خطای پنالتی‌ای بود که قلعه‌نویی و بازیکنانش مدعی بودند روی میرزایی انجام شده و زاهدی‌فر از آن گذشته است!

یکی دو ساعت بعد اما اتفاقات جالب‌تری رخ داد. کارشناسان مختلف داوری با مرور صحنه‌های مشکوک بازی، اعلام کردند که خطا روی میرزایی بیرون از محوطه رخ داده و پنالتی نبوده و بامزه‌تر از همه این که گل دوم سپاهان هم در شرایط کاملا آفساید به ثمر رسیده وکمک‌داور باید آن را مردود اعلام می‌کرد! همه این‌ها به معنی آن است که اگر داور درست سوت می‌زد، باید یک پنالتی به سود استقلال گرفته می‌شد و گل دوم سپاهان هم مردود اعلام می‌شد و این یعنی یک باخت سنگین خانگی برای سپاهان که البته به لطف داور، تبدیل به یک تساوی شیرین شده و جالب این که سپاهانی‌ها از داور بازی طلبکار هم هستند! حالا که همه چیز تمام شده و رفته، اما یادمان افتاد که قبل از بازی و در واکنش به اعتراض استقلالی‌ها به انتخاب زاهدی‌فر برای قضاوت این بازی، سپاهانی‌ها بیانیه صادر کرده بودند و از زخم‌هایی که از او در نیمه‌نهایی جام حذفی خورده بودند گفته بودند!

ما حرف دیگری نداریم جز این که کاش یکی پیدا می‌شد و به ما هم از این زخم‌ها می‌زد و ما هم هی بیانیه صادر می‌کردیم و مظلوم‌نمایی می‌کردیم!

۳۰    
آی اسپورت
2019-12-02 21:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر