فهرست
اسماعیلی‌فر تمرین نکرد؛ سرماخوردگی یا پرسپولیس؟
اسماعیلی‌فر تمرین نکرد؛ سرماخوردگی یا پرسپولیس؟

اسماعیلی‌فر تمرین نکرد؛ سرماخوردگی یا پرسپولیس؟

آی اسپورت - با شروع مهلت نقل‌وانتقالات نیم‌فصل لیگ برتر فوتبال ایران یکی از بازیکنانی که شایعات زیادی در خصوص جدایی و پیوستنش به تیم‌های بزرگ لیگ به گوش می‌رسید، دانیال اسماعیلی‌فر، مدافع - هافبک تیم ذوب‌آهن اصفهان بود. از همان روز‌های اول باز شدن پنجره نقل‌وانتقالات، اسماعیلی‌فر در فهرست خرید تیم‌های بزرگی چون پرسپولیس و سپاهان اصفهان قرار گرفت. هرچند که تیم‌های دیگری هم خواهان خرید این بازیکن بودند، اما شنیده می‌شود این بازیکن در صورت جدایی، حضور در پرسپولیس یا سپاهان را به تیم‌های دیگر ترجیح می‌دهد.

با این حال در شرایطی که گفته می‌شود این بازیکن درخواست جدایی خود را به مسئولان باشگاه ذوب‌آهن ارائه کرده، اتفاق قابل توجهی برای این بازیکن رخ داده است. اسماعیلی‌فر که این روز‌ها دچار بیماری سرماخوردگی شده همراه تیم تمرین نمی‌کند و همین باعث شده دوباره به شایعات جدایی این بازیکن دامن زده شود. البته مدافع - هافبک تیم ذوب‌آهن در همه جلسات تمرین حضور دارد، اما فعلا با تیم تمرین نمی‌کند. اگرچه اسماعیلی‌فر واقعا دچار سرماخوردگی شده، اما در این میان شایعاتی مطرح شده مبنی بر اینکه این بازیکن چون خواستار جدایی است سرماخوردگی خود را بهانه‌ای برای تمرین نکردن، کرده تا بتواند اینگونه اعتراض و درخواست خود برای جدایی را اعلام کند. نکته جالب اینجاست که یکی، دو روز بیشتر به پایان نقل‌وانتقالات باقی نمانده و باید دید در نهایت چه اتفاقاتی برای ستاره ذوبی‌ها و آینده او رخ می‌دهد.

۳ ۱  
آی اسپورت
2020-01-11 23:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
يكشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸، ۰۰:۰۳
اسماعیلی فر 4 سال قبل را به یاد بیاورد که از لیگ دسته 3 به ذوب امد و فیکس بازی کرد تا تبدیل به اسماعیلی فر امروزی شد حالا ذوب به او نیاز دارد و او هم قرار داد دارد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر