فهرست

پس از سوت پایان: دست به یقه شدن کلوپ با شاهین

آی اسپورت- بوروسیا دورتموند در دیدار هفته ی 24ام موفق شد با نتیجه 1 بر 0 از سد میزبان خود فرایبورگ بگذرد تا با 4 امتیاز اختلاف نسبت به لورکوزن در جایگاه دوم قرار بگیرد.

پس از نواخته شدن سوت پایان این دیدار در حالیکه به نظر می آمد دورتموندی ها برای کسب هر سه امتیاز این بازی باید به خوشحالی بپردازند صحنه ای عجیب اتفاق افتاد یورگن کلوپ سرمربی زردها ناگهان یقه ی نوری شاهین را گرفت و با فریادهایی که بر سرش می زد با او صحبت کرد.

Eine Szene direkt nach Spielschluss (Screenshot vom Video bei Bild.de): Jürgen Klopp packt sich Nuri Sahin, hält ihm eine lange Standpauke
شاهین که کاملا از این حرکت شوکه به نظر می آمد سعی کرد خود را از دستان سرمربی نجات دهد اما کلوپ کاملا او را در چنگ داشت و پس از ابراز نارضایتی از نحوه ی عملکردش او را رها کرد و با اشاره دست به او گفت که با فاصله از وی به سمت رختکن بیاید.

کلوپ در مورد برخوردش با نوری شاهین در پایان بازی به خبرنگاران گفت:" این یک درام نبود چیزهایی است که من معمولا در رختکن می گویم و از این رو بود که نوری شاهین تا حدودی سورپرایز شده بود چیزی نبود که بخواهیم یک داستان بزرگ از آن بسازیم."
     
آی اسپورت
2014-03-10 15:27:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر