فهرست
سروش صحت: منتظر قهرمانی این فصل سپاهان هستم
سروش صحت: منتظر قهرمانی این فصل سپاهان هستم

سروش صحت: منتظر قهرمانی این فصل سپاهان هستم

آی اسپورت- نویسنده و کارگردان اصفهانی که بارها از علاقه خود به تیم سپاهان گفته است شب گذشته مهمان ویژه برنامه نوروزی باشگاه سپاهان بود.
به نقل از ایمنا، سروش صحت در این مراسم اظهار داشت: یک هفته‌ای است که ساخت سریالی را برای ماه مبارک رمضان آغاز کرده‌ایم و معمولاً کار کردن در روزهای اول بسیار سخت است اما انقدر به باشگاه سپاهان علاقه دارم که کار را از تعطیل کردم و خوشحالم که در جمع سپاهانی‌ها هستم.
هنرپیشه محبوب اصفهانی که در بین صحبت‌هایش مدام با تشویق هواداران حاضر در سالن رو به رو می‌شد خاطرنشان کرد: سپاهان حالا به غیر از اینکه باشگاه شهرمان است کارهای بزرگی کرده است که واقعاً زبانزد است، سپاهان فوتبال ایران را از حالت دو قطبی خارج کرده است و این تیم قطب بزرگی در فوتبال ایران است.
وی تصریح کرد: از ستاره‌های بزرگ باشگاه سپاهان که بگذریم، بزرگترین ستاره باشگاه، خود تیم است و فکر می‌کنم تیم بودن سپاهان است که نقطه قوت این تیم است و من خیلی خیلی خوشحال هستم که یکی از طرفداران این تیم هستم.
صحت در پاسخ به سوال مجری برنامه در مورد اینکه کدام قهرمانی سپاهان بیشتر برای او لذت بخش بوده است با سیاست خاصی بیان داشت: من منتظر قهرمانی امسال سپاهان هستم.
نویسنده و کارگردان سینمای ایران در صحبت‌های پایان خود عنوان کرد: باعث افتخار است که در خدمت باشگاه سپاهان بودم و امیدوارم این تیم همچنان موفق باشد و باعث افتخار اصفهانی‌ها باشد. 

۱    
آی اسپورت
2014-03-10 15:34:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر