فهرست
چمبرلین: آرسنال تشنه ی بردن اف ای کاپ است
چمبرلین: آرسنال تشنه ی بردن اف ای کاپ است

چمبرلین: آرسنال تشنه ی بردن اف ای کاپ است

آی اسپورت- الکس اوکسلاد چمبرلین تاکید کرد هم تیمی هایش با از جان گذشتگی تلاش می کنند و سعی می کنند اولین عنوان آرسنال پس از 9 سال را کسب کنند.

آرسنال پس از برد 1-4 برابر اورتون در بازی شنبه شب نام خود را به عنوان یکی از تیم های حاضر در مرحله ی نیمه نهایی ثبت کرد و آن ها باید در ادامه ی این مسابقات در ورزشکاه ومبلی به مصاف ویگانی برود که موفق شد از سد منچستر سیتی بگذرد.

حالا اوکسلاد چمبرلینی که 78 دقیقه در برابر اورتون به میدان رفت از عطش هم تیمی هایش برای قهرمانی گفته است. آخرین جامی که آرسنال کسب کرد به سال 2005 برمی گردد که شاگردان ونگر موفق شدند اف ای کاپ را کسب کنند. حالا آن ها خود را بیش از هر زمان دیگری به جام نزدیک  می بینند.

«به عنوان یک حرفه ای و یک برنده شما همیشه می خواهید جام ها را ببرید. همه ی اعضای تیم ما چنین دیدگاهی دارند. شکی در این نیست که همه ی تیم چنین تفکری دارند چون ما فقط می خواهیم برنده باشیم. این موقعیتی برای ماست و ما یک گام دیگر به آن نزدیکیم.»

«شما همیشه بازی های اف ای کاپ را از کودکی تماشا می کنید و این چیزی است که به دنبالش هستید. حالا ما در آن جا قرار داریم.»

«این اولین باری است که من با آرسنال به چنین جایی می رسم پس بنابراین این چیز بزرگی برای من است. به هر حال این یک مسابقه ی فوتبال و ما نباید اجازه بدهیم ما را تحت تاثیر قرار دهد. ما باید همانطور که همیشه بازی می کنیم باشیم. ما هیجان زده هستیم ولی سعی می کنیم حرفه ای باشیم. امیدواریم که بتوانیم به فینال برسیم.»

     
آی اسپورت
2014-03-10 15:39:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر