فهرست
شروود شایعه ی انتخابش به عنوان دستیار ون خال را رد کرد
شروود شایعه ی انتخابش به عنوان دستیار ون خال را رد کرد

شروود شایعه ی انتخابش به عنوان دستیار ون خال را رد کرد

آی اسپورت- تیم شروود تایید کرد در صورت آمدن هر مربی جدیدی به تاتنهام او پست دستیاری را نخواهد پذیرفت. ون خال سرمربی کنونی تیم ملی هلند بارها مورد علاقه ی اسپرز قرار گرفته و همچنین فن خال نیز بارها گفته است دوست دارد پس از پایان جام جهانی در لیگ برتر مربی گری کند.

شروود که پس از اخراج ویلاس بواس در دسامبر امسال قراردادی 18 ماهه با تاتنهام بسته است تاکید کرد تاکنون هیچ صحبتی در مورد پذیرش احتمالی پست دستیاری در تیم تاتنهام نداشته و روی عقایدش خواهد ماند.

پس از باخت 0-4 تاتنهام برابر چلسی از این مربی سوال شد که آیا فکر می کند رئیس باشگاه دانیل لوی مایل است مربی جدیدی در تابستان امسال به تیم بیاورد؟ او گفت: «سکوت در این مورد کر کننده است . آیا این به دنیل ربط ندارد؟»

«این مساله به باشگاه ربط دارد. تنها چیزی که من می توانم برای هوادارن تیمم تضمین کنم این است که هیچ کس دیگری مانند من برای تیم دلسوز نیست. من دوست دارم تیمم عالی کار کند و ووقتی اینطور نمی شود من خیلی ناراحت می شود. من نیاز دارم هواداران مانند من ناراحت شوند.»

وقتی از وی در مورد دستیار بود ن پرسیده شد وی گفت:«هرگز نمی خواهم شماره ی دو باشم.  من فکر می کنم می توانم کار نفر اول را انجام دهم. فکر نمی کنم برای شماره ی دو بودن خوب باشم.من روی تصمیم قاطع هستم.»

البته پیشتر طبق گفته ی فرانکو بالدینی شروود گفته بود که می تواند پست مدیر تکنیکی باشگاه را بر عهده گیرد.

«من فکر نمی کنمدرتیممان نیازی به مدیر تکنیکی داشته باشیم. من همان کسی هستم که باید باشگاه رااز بالا تا پایین روی زمین تمرین زیر نظر بگیرد. البته ممکن است در باشگاه جایی برای این پست داشته باشیم.»

     
آی اسپورت
2014-03-10 16:15:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر