فهرست
آقازمانی : برنامه 90 هست، تا زمانی که مردم بخواهند
آقازمانی : برنامه 90 هست، تا زمانی که مردم بخواهند

آقازمانی : برنامه 90 هست، تا زمانی که مردم بخواهند

آی اسپورت - محمدحسین آقازمانی مدیرگروه ورزش شبکه سوم سیما که رابطه خوبی نیز با برنامه 90 و فردوسی‌پور دارد،‌ معتقد است این برنامه تا زمانی که مورد توجه مخاطبان قرار دارد و با بینندگان میلیونی مواجه می‌شود،‌ ادامه خواهد داشت. او در گفتگو با شهروند درباره برنامه 90، فردوسی پور و حرف و حدیث‌های پیرامون این برنامه صحب کرده است.
نظرتان درباره تولد ١٦ سالگی برنامه چیست؟ شخصا از جمله کسانی بودم که از همان ابتدا این برنامه را دنبال می‌کردم و خیلی ریزبینانه به مسائلی که در نود پرداخته می‌شد،‌ توجه می‌کردم. این برنامه که با انگیزه و علاقه بسیار زیاد عواملش تولید می‌شود،‌ توانسته ١٦‌سال به کارش ادامه دهد و حالا هفدهمین ‌سال شروع به کارش را آغاز کرده است. البته به خاطر کیفیت خوب برنامه نود با وجود برخی تغییرات مدیریتی، همواره حمایت خوبی از سوی سازمان صداوسیما از این برنامه صورت گرفته و می‌بینیم که همچنان مشتاقان زیادی دارد.
 شاید عادل فردوسی‌پور را بتوان تندروترین مجری برنامه‌های ورزشی دانست. همین باعث شده تا شائبه‌هایی بابت این‌که شخص خاصی در صداوسیما یا خارج از آن از فردوسی‌پور در برابر حاشیه‌ها حمایت می‌کند، به وجود آید. من هم بارها شنیده‌ام که می‌گویند فردوسی‌پور پشتش گرم است اما باید این را بدانیم که تمام کسانی که در رسانه ملی کار می‌کنند،‌ مورد حمایت مقامات عالی صداوسیما هستند. مطمئن باشید که فردوسی‌پور و هیچ‌کدام از عوامل برنامه نود امتیاز ویژه‌ای نسبت به سایر مجریان تلویزیونی و کسانی که در صداوسیما مشغول هستند، ندارند.
اما شاید هر شخص دیگری در برابر برخی افراد می‌ایستاد، تا الان نمی‌توانست به کارش ادامه دهد! من این را قبول دارم که فردوسی‌پور در برابر حاشیه‌ها می‌ایستد اما دلیل نمی‌شود که بگوییم کسی پشت اوست. به خاطر خصوصیات شخصی عادل است که این‌گونه رفتار می‌کند. ‌
بحث دیگری که وجود دارد درباره شایعاتی مبنی بر درآمد میلیاردی فردوسی‌پور از این برنامه است. این مسأله را هم تکذیب می‌کنید؟ درباره درآمدزایی این برنامه بارها توسط خود فردوسی‌پور و روابط عمومی شبکه سه سیما توضیح داده شده است. نود یک برنامه پرمخاطب است و قطعا مسئولان صداوسیما نیز به درآمدزایی از آن فکر می‌کنند که یک امر طبیعی است اما درآمد میلیاردی فردوسی‌پور را از این برنامه تکذیب می‌کنم. او کارمند رسمی صداوسیما است و درواقع وظیفه‌اش این است که هر دوشنبه برنامه نود را اجرا کند. در ضمن براساس تعرفه‌هایی که در سازمان صداوسیما وجود دارد،‌ به او مبالغی تعلق می‌گیرد. مردم فکر نکنند که برنامه نود یک بنگاه ثروت‌اندوزی است چون خودم شخصا روی بخش درآمدزایی این برنامه نظارت دارم و می‌دانم از این خبرها نیست.
فکر می‌کنید سقف تداوم برنامه نود کجاست؟ تا زمانی که عوامل یک برنامه با علاقه و سلامت کار کنند، آن برنامه ادامه پیدا می‌کند. درباره نود هم شرایط همین‌طور است تا زمانی که این برنامه با علاقه مردم روبه‌رو باشد، به کارش ادامه می‌دهد.
از نظر شما چرا در طول این سال‌ها هیچ برنامه دیگری در بخش فوتبال نتوانسته با نود رقابت کند؟ قرار نیست هر برنامه‌ای که شروع به تولید می‌کند،‌ با برنامه دیگر رقابت کند. هر کدام از برنامه‌های تلویزیونی جایگاه خودشان را دارند و این‌طور نیست که برنامه دیگری جای نود را بگیرد یا نود جای برنامه دیگری را پر کرده باشد. هر نفر دیگری اگر ایده جدیدی دارد می‌تواند پیشنهاد بدهد و اگر مورد موافقت قرار گرفت،‌ قطعا برای تولید آن اقدام خواهد شد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-08-13 10:56:25
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر