فهرست
اینفوگراف: بررسیِ عملکردِ گریزمان در فصلِ گذشته
اینفوگراف: بررسیِ عملکردِ گریزمان در فصلِ گذشته

اینفوگراف: بررسیِ عملکردِ گریزمان در فصلِ گذشته

آی‌اسپورت – بینِ بازیکنانی که بیشتر از 10 گل در فصلِ گذشته‌یِ لا لیگا زده بودند، آنتوان گریزمان بعد از کارلوس باکا دقیق‌ترین ضرباتِ آخر را داشت. مهاجمِ سابقِ سویا فصلِ پیش 29درصد از موقعیت‌هایش را به گل تبدیل کرد و گریزمان با 28.2 درصد در مقامِ دومِ این جدول قرار گرفت.
گریزمان فصلِ پیش 22 گل برایِ اتلتی زد و بعد از رونالد و مسی، سومین گلزنِ برتر لا لیگا بود. او 15 گل از این 22 گلش را در 17 بازی‌ای که به عنوانِ مهاجم بازی کرد، زد. درسته که حالا ماریو مانزوکیچ از اتلتی رفته، اما آمدنِ جکسون مارتینز و لوسیانو ویتو، و حضورِ فرناندو تورس، این سوال را پیش می‌کشد که آیا سیمئونه فصلِ آینده از گریزمان به عنوانِ مهاجم استفاده می‌کند یا بالِ چپ؟
با توجه به دیگر بازیکنِ جدیدِ اتلتی، یانیک فریرا-کاراسکو، سیموئه برایِ فصلِ جدید گزینه‌هایِ تاکتیکی خوبی دارد. او می‌تواند از گریزمان کنارِ جکسون به عنوانِ دو مهاجمِ سیستمِ 2-4-4 محبوبش بازی بگیرد، کاری که احتمالا در بازی‌هایِ سخت و خارج از خانه انجام خواهد داد. اما در بازی‌هایِ ساده‌تر و وقتی حریف به لاکِ دفاعی فرو رفته، ویتو و جکسون می‌توانند دو مهاجم باشند و گریزمان و فریرا دو بالِ هجومیِ تیم. فریرا فصلِ پیش در لیگِ یکِ فرانسه بعد از دیمیتری پایت (17) و خاویر پاستوره (12)، بیشترین پاسِ گل را داد (10).
در هر صورت حضورِ گریزمان چه به عنوانِ مهاجم و چه وینگر تعادلِ بسیار خوبی به تیمِ سیمئونه می‌دهد، مربی‌ای که باید گفت بعدِ دفاعیِ فوتبالِ آنتوان گریزمان را خودش ساخته است.
 
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-08-13 11:01:40
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر