فهرست
رضا مهاجری: فعلا درباره صعود به لیگ برتر حرف نمی زنم
رضا مهاجری: فعلا درباره صعود به لیگ برتر حرف نمی زنم

رضا مهاجری: فعلا درباره صعود به لیگ برتر حرف نمی زنم

هر موقع که توانستیم به لیگ برتر صعود کنیم درباره حضور در لیگ برتر و ادامه فعالیت خود برنامه ریزی خواهیم کرد.
رضا مهاجری دستیار سابق فیروز کریمی که با تیم سیاه جامگان مشهد به عنوان شگفتی ساز در صدر جدول گروه الف لیگ دسته یک قرار دارد، درباره تیم سیاه جامگان با آی اسپورت به گفت وگو نشست.
مدیرعامل تیم شما گفته است که امتیاز سیاه جامگان فروشی نیست. درباره صعود و حضور در لیگ برتر چه نظری دارید؟
من فعلا ترجیح می‌‌ دهم درباره صعود و حضور در لیگ برتر فکری نداشته باشم و تمام تمرکز خود را بر روی بازی آینده خود قرار دهم. ما تصمیم گرفتیم بازی به بازی پیش برویم تا بتوانیم در هر بازی نتیجه لازم را کسب کرده و در عین حال رتبه مناسبی را در جدول کسب کنیم.
تیم شما در حال حاضر در چه وضعیتی قرار دارد؟
وضعیت مناسبی داریم و تلاش می‌‌ کنیم 3 بازی آینده را با پیروزی پشت سر گذاشته و امتیاز بازی ها را به صورت تمام و کمال کسب نماییم و بتوانیم لیگ را به خیر و خوشی به پایان برسانیم.
اوضاع مالی تیم شما چگونه است؟
اوضاع تیم ما چندان بد نیست و آنقدری هست که بتوانیم گلیم خودمان را از آب بیرون بکشیم. ما ممکن است مثل سایر تیم ها دیگر متمول نباشیم اما از نظر مالی هم مشکل چندانی نداریم.
چقدر برای صعود تیم خود شانس قائل هستید؟
همانطور که گفتم فعلا ترجیح می‌‌ دهم درباره صعود به لیگ برتر فکر نکنم. هر موقع که توانستیم به لیگ برتر صعود کنیم درباره حضور در لیگ برتر و ادامه فعالیت خود برنامه ریزی خواهیم کرد.
آیا از روز اول به صعود به لیگ برتر فکر می‌‌ کردید؟
مطمئنا هیچ کس از آینده خودش خبر ندارد و خیلی از تیم ها برای صعود برنامه ریزی کرده اند ممکن است حتی در انتهای لیگ سقوط نمایند. ما هم کارمان را از روز اول با امید به روزهای خوب و آینده بهتر شروع کردیم و موفق شدیم از لیگ 2 به لیگ یک آمده و امروز رویای حضور در لیگ برتر را در مقابل خود داریم.
اکثر بازیکنان سیاه جامگان در چه سن و سالی هستند؟
غالب بچه های تیم ما را بازیکنان جوان و با انگیزه ای تشکیل می‌‌ دهند که در این فصل در کنار تعدادی از بازیکنان با تجربه برای کسب نتایج مناسب تلاش می‌‌ کنند.
     
آی اسپورت
2014-03-10 16:17:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر