فهرست
ستون طنزیم: تفاهم از همه چی مهم تره!
ستون طنزیم: تفاهم از همه چی مهم تره!

ستون طنزیم: تفاهم از همه چی مهم تره!

هومن جعفری/ایران ورزشی
آی اسپورت - به ملوان بدون پول و بدون امکاناتی که امیر قلعه‌نویی را نتوانسته بود نگه دارد، بله گفت. یعنی بلاتشبیه حمیدخان شده شبیه این دخترهایی که خانه بابایشان می‌نشینند و منتظرند تا اولین خواستگاری که از خیابان عبور می‌کند بله بگویند.
حمیدجان! این بابا ثبات ندارد ها.
ایراد نداره!
سنش هم بالاست ها!
مهم تفاهمه!
اوضاع مالی هم افتضاحه ها!
خدا می‌رسونه!
یکدفعه دیدی رفتی زود برگشتی ها!
مهم اینه که من بساز باشم که هستم!
حمیدجان آخرین هشدار! خانواده‌شان با تو موافق نیستند ها! یک بخشی شان دنبال مربی بومی هستند، یک بخشی‌شان دنبال امیر قلعه‌نویی!
من خوب باشم کسی سراغ کسی نمیره!
مهریه چی؟
مهریه را کی داده کی گرفته؟
می‌گویند حمید خان شب‌ها قبل از خواب فقط فیلم‌های رومانس می‌بیند. چتری برای دو نفر و صبحانه‌ای با عشق و از این دست فیلم‌های شانه تخم مرغی که سوپری محل برای فروش گذاشته! همچنین چند کتاب از فهیمه رحیمی و دانیل استیل هم کنار دستشان موجود است! مدارکش هم رویت شده!
 
پیتر در درفشی‌فر؟
گویا فیفا بخشنامه کرده هر لیگی که اسمش لیگ برتر است باید حتما یک سوشا مکانی داشته باشد. ما که چندتایی داریم اما اخیرا این بخشنامه در لیگ انگلیس هم اجرایی شده و جناب استاد پیتر چک وظیفه خطیر گند زدن به اعصاب هواداران باشگاه فرهنگی – ورزشی آرسنال را برعهده گرفته‌اند. چک یکطوری از چلسی به آرسنال آمد که انگار رستم از شاهنامه ترانسفر شده باشد به گلستان یا مثنوی. در نخستین هفته لیگ پیتر جان چنان کمری از آرسن ونگر شکاند که طرف را با ویلچر بردند کنفرانس مطبوعاتی! یعنی استاد دو تا گل خورد که سوشا مکانی خودمان با همه سوشاییتش آن گل‌ها را نمی‌خورد! گویا عمق فاجعه به اندازه‌ای بوده که مسوولان باشگاه پرسپولیس قصد دارند برای نیم‌فصل استاد چک را به صورت قرضی بیاورند به تیم خودشان! گویا طبق نظر مسوولان این باشگاه پیتر راست کار خودشان است!
 
بی‌معرفت فوتبالی
یعنی بازیکنان ایرانی یا افراطی اند یا تفریطی! یا از اینور بوم میفتند پایین یا از آنور بوم! یا مقابل مربی سابق خود پنالتی خراب می‌کنند که مربی جونشون نبازد یا اینکه تمام انگیزه و توان خودشان را جمع می‌کنند و یک مقدار هم از این و آن انگیزه قرض می‌گیرند و می‌ریزند روی انگیزه خودشان و چنان پدری از صاحاب بچه در می‌آورند که از آنور بوم می‌افتند پایین! نمونه‌اش همین امید ابراهیمی! دو تا گل به ملوان امیرخان زد. مرد حسابی! یادت رفت کی تو را آورد سپاهان؟ یادت رفت کی شما را آورد استقلال؟ یادت رفت؟ می‌خواستی خیلی خوشت را نشان بدهی دو تا می‌زدی به تیر! نهایتش یک شوت را گل می‌کردی! مرد حسابی مگر امیرخان ارث پدرت را بالا کشیده که دو تا از این شوت‌های کاکرو یوگایی زدی سجاف دروازه‌اش؟! معرفت فوتبالی‌ات کجا رفته؟ شما فوتبالیست‌ها کل یوم همه تان بی‌معرفتید!

کد خبر:9402
 
  ۲  
آی اسپورت
2015-08-13 12:06:31
نظر دهید

۲ نظر
محمد
پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۱۲
کل متن یه طرف کل یوم یه طرف دیگه.عالی بود
-
پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۵۸
مسخره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر