فهرست
نادر دست نشان:شانس صعود به لیگ برتر را از دست دادیم
نادر دست نشان:شانس صعود به لیگ برتر را از دست دادیم

نادر دست نشان:شانس صعود به لیگ برتر را از دست دادیم

آی اسپورت - نادر دست نشان که سال ها به عنوان بازیکن و مربی در نساجی قائمشهر فعالیت داشته است. امسال پس از بازگشت به نساجی نتوانست با این تیم نتایج قابل قبولی را کسب کند. او در گفت وگو با آی اسپورت از شرایط حاضر تیم نساجی گلایه هایی دارد.
در حال حاضر تیم در چه وضعیتی به سر می‌‌ برد؟
به هر حال نساجی تیم جوانی است و از هر نظر یک تیم ریشه دار و قدیمی محسوب می‌‌ شود. در عین حال این تیم از پرطرفدارترین تیم های ایران است و تحت هر شرایطی هواداران از این تیم توقعات بسیار بالایی دارند. با این حال امسال متاسفانه در چنت هفته اخیر نتوانستیم انتظارات را برآورده کنیم و تا حد زیادی شانس صعود به لیگ برتر را از دست دادیم.
بالاخره چه زمانی فکر می‌‌ کنید نساجی بتواند به لیگ برتر صعود کند؟
نساجی مطمئنا توان این را دارد که در لیگ برتر حضور داشته باشد. این تیم از نظر تماشاگر و بازیکن بسیار غنی بوده و استان مازندران را می‌‌ توانیم چشمه جوشان بازیکن بنامیم. ولی از لحاظ امکانات مالی و سخت افزاری استان ما  متاسفانه ضعیف بوده و از شرایط مناسبی برخوردار  نمی‌‌ باشد. این مسئله به مدیران و مسئولان استانی برمی گردد که باید امکانات مناسبی را برای جوانان این شهر و استان فراهم کنند تا تیم نساجی هم بتواند با سایر تیم ها رقابت کند. برای صعود به لیگ برتر فقط به بازیکن قوی، کادرفنی مناسب و تماشاگر خوب  نمی‌‌ توان اتکا کرد، بلکه باید از امکانات خوبی هم برخوردار بود. شاید روزی تیمی بتواند بدون امکانات به لیگ برتر صعود کند اما مطمئنا همانند مسئله ای که در چند سال اخیر شاهد آن بوده ایم این تیم در لیگ برتر پایدار نخواهد بود. در حال حاضر تمامی اعضای تیم و تماشاگران آرزوی حضور در لیگ برتر را دارند اما باید ببینیم آیا مسئولان شهر هم می‌‌ خواهند این تیم به لیگ برتر بود. نساجی از تیم های قدیمی و ریشه دار ایران است و در گذشته رقیب تیم هایی مثل ملوان و سپاهان بوده و امروز هم می‌‌ توانند به مانند این تیم ها در لیگ برتر حضور داشته باشد. تیم هایی که مثل سپاهان با برنامه فعالیت می‌‌ کنند امروز دارند در لیگ برتر آقایی می‌‌ کنند. اما تیم هایی مثل برق شیراز و نساجی در دسته های پایین تر به سر می‌‌ برند. تنها راه حل نساجی این است که همیت بین مسئولین ورزشی، سیاسی، نمایندگان مجلس و سایر مدیران وجود داشته باشد.
سال بعد به فعالیت خود در این تیم ادامه می‌‌ دهید؟
من زندگی ام با نساجی گره خورده و سال ها با این تیم عجین شده است. من و خیلی های دیگر که در این تیم فعالیت می‌‌ کنیم با نساجی و هوادارانش زندگی کردیم و عاشق این تیم هستیم. ما نساجی را بزرگ کردیم و در این تیم بزرگ شدیم. مطمئنا من عاشق این هستم که در  این تیم بمانم و به فعالیت خود ادامه دهم اما نه با شرایط موجود. در حال حاضر شرایط و امکانات تیم به هیچ وجه راضی کننده نیست درحالیکه مردم از من توقع دارند تیم نتایج مطلوبی کسب کند ومن  دوست ندارم خاطرات بدی برای آنها ایجاد کنم ولی به این شرط که   امکانات باشد . ان وقت ما می‌‌ توانیم به راحتی به لیگ برتر صعود کنیم.
فکر می‌‌ کنید چه بازیکنانی از نساجی می‌‌ توانند به سطح اول فوتبال معرفی شوند؟
تیم نساجی همواره بازیکنان بسیار زیادی را به سطح اول فوتبال کشور معرفی کرده است برای مثال عالیشاه، عباسزاده و کفشگری که امروز در پرسپولیس بازی می‌‌ کنند از نساجی به فوتبال ایران معرفی شدند. در حال حاضر بازیکنانی همچون مجتبی رمضانی، عیسی پرتو، پویا خاورپور و محمد فتحی جوانانی هستند که روز به روز رشد می‌‌ کنند و توانایی حضور در لیگ برتر را دارند.
     
آی اسپورت
2014-03-10 17:56:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر