فهرست
باتجربه‌تر از همه؛ سیدجلال بالاتر از ژاوی
باتجربه‌تر از همه؛ سیدجلال بالاتر از ژاوی

باتجربه‌تر از همه؛ سیدجلال بالاتر از ژاوی

آی اسپورت - فردا ورزشگاه آزادی تهران میزبان بازی پرستاره‌ای خواهد بود؛ دیداری که در آن باید شاهد تقابل ستارگان پرسپولیس با ستارگان بین‌المللی السد باشیم.هر چند که السد با بازیکنانی مثل ژاوی، گابی و بونجاح بیشتر از دیگر تیم‌های آسیایی مورد توجه قرار گرفته اما در بازی فردا هیچ کدام از این بازیکنان در بین باتجربه‌ترین بازیکنان لیگ قهرمانان آسیا قرار ندارند.

سیدجلال حسینی فردا به عنوان باتجربه‌ترین بازیکن پا به میدان خواهد گذاشت. در بین بازیکنان پرسپولیس و السد، کاپیتان پرسپولیس تنها بازیکنی است که سابقه حضور در ۷ دوره لیگ قهرمانان آسیا را دارد. سیدجلال با سپاهان در ۳ دوره، با نفت در ۲ دوره و با پرسپولیس نیز در ۲ دوره لیگ قهرمانان حضور داشته است. در این ۷ دوره جلال حسینی ۴۲ بار در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفته که حاصل آن ۴ گل و یک پاس گل بوده است؛ آماری که برای یک مدافع فوق‌العاده است.

کاپیتان پرسپولیس در مجموع ۳۷۶۱ دقیقه در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفته است. حسن الهیدوس بعد از جلال حسینی باتجربه‌ترین بازیکن دیدار فردا خواهد بود. این بازیکن در ۵ دوره حضورش در لیگ قهرمانان آسیا ۳۸ بار به میدان رفته که همه بازی‌های او با پیراهن السد بوده است.

۱    
آی اسپورت
2018-10-22 15:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر