فهرست
اولیویرا: از بازیکنانم راضی هست؛ شاید به‌خاطر گرما کم تماشاگریم
اولیویرا: از بازیکنانم راضی هست؛ شاید به‌خاطر گرما کم تماشاگریم

اولیویرا: از بازیکنانم راضی هست؛ شاید به‌خاطر گرما کم تماشاگریم

آی اسپورت- تراکتورسازی فردا در تبریز به مصاف راه‌آهن می‌رود. تونی اولیویرا در کنفرانس مطبوعاتی امروز خود درباره‌ی بازی فردا تراکتورسازی گفت: "ما خودمان را برای بازی مقابل راه آهن آماده کرده ایم. از دو نتیجه قبلی راه آهن مطلع شده ایم که یک تساوی و یک شکست به دست آورده اند. این مساله نشان می دهد که راه آهن در برابر ما دست به دفاع زده و به ضد حملات دل می بندد. ما انتظار داریم بعد از برد مقابل گسترش با توجه به تمریناتی که برای مسابقه با راه آهن انجام داده ایم مسابقه خوبی انجام دهیم. البته فعلا نه خود را برنده می دانیم و نه بازنده.
ما هر روز هم از لحاظ فیزیکی و هم از لحاظ تاکتیکی تلاش می کنیم تا تیم مان بهبود پیدا کند. در هفته اخیر من از تمام کارهای بازیکنان در تمرین راضی بودم.تلاش نفرات کار مرا برای انتخاب یازده بازیکن اصلی و هجده بازیکن حاضر در لیست هر مسابقه مشکل می کند.
در مجموع از شرایط تیم راضی هستم. اما باید بگویم که هواداران روح تیم هستند. نمی دانم به دلیل گرما بود یا مسائل دیگر که تعداد کمی در بازی های قبلی حضور داشتند. به هر حال آنها ما را تنها نگذاشتند و ما می دانیم که هرگز تنها نیستیم. به این ترتیب می توانیم قابلیت های خود را بالا برده و بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم. سعی می کنیم یک بار دیگر هواداران مان را شاد کنیم."

کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-13 18:04:55
نظر دهید
۱ نظر
سجاد محرمی
جمعه ۲۳ مرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۴۳
یاشا اتا تونی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر