فهرست
نکته روز: قدیمی پور و فرصت از دست رفته طالب لو شدن!
نکته روز: قدیمی پور و فرصت از دست رفته طالب لو شدن!

نکته روز: قدیمی پور و فرصت از دست رفته طالب لو شدن!

آی اسپورت- در تمام ماه های حضور روی نیمکت پرسپولیس، کمتر سراغ داشتیم که برانکو بعد از یک ناکامی، بازیکن خاصی را مورد سرزنش قرار بدهد. بعد از شکست در خوزستان برابر تیم ویسی در هفته دوم لیگ پانزدهم اما سرمربی قرمزها مثل همه هواداران تیمش متوجه نقش مهم ایمان صادقی در این شکست بود. صادقی که به خار محرومیت سه جلسه ای سوشا برای دومین بار توی دروازه تیم قرار می گیرد، با نمایشی فاجعه بار موجبات شکست تیمش را فراهم آورد. در چنین شرایطی، به نظر می رسید برانکو دیگر حضور این گلر را تحمل نکند و در آخرین جلسه محرومیت سوشا، به گلر سوم تیمش بازی بدهد. اتفاقی که در ترکیب امروز پرسپولیس مشاهده نمی شود.


حدود یک دهه قبل، امیر قلعه نویی در شرایط مشابه امروز برانکو، وحید طالب لو را به عنوان یک پدیده رو کرد. در آن مقطع نیز گلر اول استقلال نمی توانست بازی کند و قلعه نویی به جای اطمینان به گلر دوم، به سراغ طالب لو رفت و این گلر جوان با درخشش در بازی سپاهان در اصفهان؛ تبدیل به پدیده استقلالی ها و گلر اول فصل بعد این تیم شد. برانکو که در تمام تابستان به دنبال جذب طالب لو بود اما روند ستاره شدن وحید را برای قدیمی پور تکرار نکرد. با فرم و روحیه این روزهای صادقی، بعید به نظر می رسد او در بازی امروز مرد مطمئنی برای تیم برانکو باشد.


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-13 18:55:47
نظر دهید
۱ نظر
Emad
پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۲۷
واقعا قلعه نویی بهترین مربی تاریخ لیگ رو دارید بابرانکو مقایسه میکنید؟؟ برانکو تو عرصه باشگاهی چه افتخاری داشته؟؟؟ ضعیف ترین شروع تاریخ پرسپولیس؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر