فهرست

دفاع قیصر از سامر: بدون او بایرن موفق نمی شد

آی اسپورت- فرانتس بکن باوئر رئیس افتخاری باشگاه بایرن مونیخ انتقادات اخیر پیرامون حضور ماتیاس سامر در کادر مدیریتی باشگاه بایرن را رد کرد و خواستار پایان بخشیدن به این جنگ های لفظی شد. یورگن کلوپ سرمربی باشگاه دورتموند اولین فردی بود که حضور سامر را در تیم بایرن بدون تاثیر خوانده بود.

بکن باوئر در مورد حملات اخیر به سامر می گوید:" بدون او بایرن چنین موفقیت هایی را کسب نمی کرد او در زمان مناسبی به بایرن اضافه شد زمانیکه ظاهرا بایرن مرده بود."

یورگن کلوپ پیش از این نقش سامر را به عنوان مدیر فنی باشگاه مونیخی بی تاثیر خواند و گفته بود:" او باید خدا را شکر کند که در بایرن جایی برایش فراهم شده است." پس از او سخنگوی باشگاه هانوفر و مدیر ورزشی شالکه هم به انتقاد از سامر پرداختند و توان بالای مالی باشگاه بایرن را عامل موفقیت های آنان دانستند.

بکن باوئر که با شبکه تلویزیونی اسکای صحبت می کرد ادامه داد:" سامر زندگی را به بایرن برگرداند. ارتباط خوب او با هاینکس موجب شد تا بایرن پس از فینال مونیخ سه گانه را بدست آورد و اکنون او با پپ زوج خوبی تشکیل داده است که می توان گفت هیچ ترکیبی بهتر از سامر و گواردیولا وجود ندارد."
     
آی اسپورت
2014-03-10 16:52:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر