فهرست
استیلی پس از برد 48 ساعته: با یک پیروزی مغرور نمی‌شویم
استیلی پس از برد 48 ساعته: با یک پیروزی مغرور نمی‌شویم

استیلی پس از برد 48 ساعته: با یک پیروزی مغرور نمی‌شویم

حمید استیلی پس از پیروزی ۲ بر صفر تیمش برابر استقلال اهواز در نشست خبری حاضر شد و گفت: این برد را به هواداران تقدیم می‌کنم و امیدوارم توانسته باشیم آنها را در طول ۹۰ دقیقه خوشحال کرده باشیم. امروز خیلی خوب بودیم در حالی که تنها دو روز تمرین کرده بودیم. نقاط ضعف خود را برطرف کرده و حریف را به خوبی آنالیز کرده بودیم،‌خوشبختانه بازیکنانم تاکتیک‌پذیر هستند و به همین دلیل توانستیم امروز پیروز شویم.
 راه طولانی در پیش داریم: اگر امروز قدر موقعیت‌های خود را می‌دانستیم می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم، قطعاً با این برد مغرور نخواهیم شد چرا که می‌دانیم راه طولانی در پیش داریم امیدوارم هواداران مثل امروز تا پایان لیگ حامی ما باشند. در دقایقی از بازی از نظر بدنی کم آوردیم اما فشار و حمایت تماشاگران انرژی مضاعف به ما داد و توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم. در مجموع تیم شرایط خوبی داشت و نیاز به تعویض احساس نشد.
نیازهای تیم: در برخی از پست‌ها چند بازیکن داریم و در برخی پست‌ها بازیکن تخصصی نداریم. امروز چند تعویض انجام دادیم که نتیجه مسابقه را حفظ کنیم و همه دیدند که بعد از تعویض هم روند تیم ما تغییری نکرد.
قضاوت داور مسابقه: نمی‌خواهم در مورد عملکرد داور قضاوت کنم در نیمه اول بازیکنان ملوان کمی عصبی شدند و کارت‌های زرد بی‌مورد گرفتند که فکر می‌کنم این موضوع در آینده برای ما مشکل‌ساز خواهد شد. برخی از بازیکنان به دلیل اعتراض به داور کارت گرفتند و باید این موضوع را حل کنیم. بعد از دو جلسه از شرایط کلی تیم راضی هستم ما برای بازی امروز حریف را آنالیز کرده بودیم و پیروز شدیم اما می‌دانیم که کار زیادی داریم.
 مهمترین مشکل ملوان: مهمترین مشکل ما مباحث مالی است اما دنیامالی قول داده است که این مشکلات را برطرف کند ما می‌دانیم که رفع این مشکل نیازمند زمان است و به همین دلیل عجله نمی‌کنیم. مسئولان دنبال اسپانسر هستند من دنیامالی را می‌شناسم و به صداقت او ایمان دارم. اعضای با نفوذی در هیأت مدیره ملوان حاضر هستند که امیدوارم کمک کنند تا زیرساخت‌های ملوان درست شود.
 
     
آی اسپورت
2015-08-13 21:24:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر