فهرست
بختیاری‌زاده: امیدوارم کارشناس 90 آقای میرزابیگی نباشد!
بختیاری‌زاده: امیدوارم کارشناس 90 آقای میرزابیگی نباشد!

بختیاری‌زاده: امیدوارم کارشناس 90 آقای میرزابیگی نباشد!

آی اسپورت- استقلال اهواز امروز در انزلی با دو گل مقابل ملوان شکست خورد تا همچنان چهار امتیازی باقی بماند. سیاوش بختیاری‌زاده بعد از این شکست در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی گفت:

انگیزه و فشار هواداران ملوان باعث شکست ما بود
به تیم ملوان و تماشاگرانش تبریک می‌گویم امروز اولین شکست خود را تجربه کردیم ما مشکلات زیادی داشتیم و در مقابل ملوان بسیار با انگیزه بود. شرایط بازی به گونه‌ای نبود که ما بخواهیم دو بر صفر بازنده شویم اما انگیزه ملوانی‌ها و فشار تماشاگران موجب شد این اتفاق رخ دهد. ملوان شانس زیادی داشت که توپ‌هایش تبدیل به گل شد اما این شانس برای ما وجود نداشت.
امیدوارم کارشناس داوری 90 میرزابیگی نباشد!قول داده‌ام تا هفته سی‌ام در مورد داوری صحبت نکنم. فکر می‌کنم کمک داور اول این بازی ایراداتی داشت که امیدوارم در برنامه 90 این موضوعات مورد کارشناسی قرار بگیرد البته از عادل فردوسی‌پور می‌خواهم که کارشناس برنامه‌اش آقای میرزابیگی نباشد چرا که کمک داور اول این مسابقه از اقوام وی محسوب می‌شود.
بدترین اتفاق عذرخواهی داور از یک تیم استبه نظرم گل دوم ملوان مشکوک به آفساید بود اما امیدوارم که من اشتباه کرده باشم، همیشه خواسته‌ام از داوران این بوده که از کسی عذرخواهی نکنند اما از اینکه کمک داور خیلی راحت خود را از جریان بازی خارج کرد موجب ناراحتی‌مان شد. بدترین اتفاق برای یک تیم این است که داور از آنها عذرخواهی کند. در پایان بازی داور در خصوص گل دوم ملوان به من گفت که چون کمک داور پرچم نزد من هم سوت نزدم بدترین توهین به یک تیم عذرخواهی داور است و از وی خواستم که اگر اشتباهش ثابت شد از ما عذرخواهی نکند به هر حال امیدوارم در مجموع من اشتباه کرده باشم.

برای ملوان امیدوارم
ملوان تیم بسیار خوبی است و امیدوارم بتواند باز هم به صحنه فوتبال بازگردد و یقه سایر تیم‌ها را هم بگیرد ما می‌خواستیم که ملوان بعد از ما به لیگ برگردد اما آنها امروز جلوتر از ما به لیگ برگشتند.

کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-13 21:42:02
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۲۳ مرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۳۴
قول داده‌ام تا هفته سی‌ام در مورد داوری صحبت نکنم!چند هفته دیگه باید منتظر کودتای سرهنگ یاوری باشی به هفته سی ام نمیرسی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر