فهرست
برانکو: هر 4 گل روی اشتباهات خودمان بود
برانکو: هر 4 گل روی اشتباهات خودمان بود

برانکو: هر 4 گل روی اشتباهات خودمان بود

آی اسپورت- پرسپولیس امروز شکست سختی خورد تا اوضاع این تیم بدتر از قبل شود و نیمکت این تیم هم سست‌تر از قبل شود. برانکو ایوانکوویچ بعد از این بازی در کنفرانس مطبوعاتی گفت:

باز هم هواداران را مایوس کردیم
بازی خوبی را امروز شاهد بودیم. فکر می کنم تماشاگران لذت بردند. متاسفانه باز هم هواداران مان را مایوس کردیم. البته من به سپاهان تبریک می گویم اما مطمئن هستم نتیجه می توانست چیز دیگری باشد.

هر 4 گل روی اشتباهات خودمان بود
نمی توانم از بازیکنانم ایراد بگیرم. متاسفانه فرصت های خوبی به حریف دادیم. یکی از گل ها را نمی دانم آفساید بود یا نه. گل سوم را خودمان به حریف دادیم. یک پنالتی خیلی مشکوک دادیم و پنالتی حریف هم طبق مقررات نبود و این ها اشتباهات بود. با قهرمان کشور بازی داشتیم. موقعی که بازی 2-2 بود اشتباه داشتیم. بعدش 2 پنالتی روی امید عالیشاه گرفته نشد و تلویزیون نشان خواهد داد. هر 4 گل روی اشتباهات خودمان به سپاهان دادیم.

دفاع هنوز جا نیفتاده‌است
خوب می دانیم که شروع فصل مشکلاتی داشتیم. چند بازیکن محروم بودند و حق بازی نداشتند. دروازه بان هم 5 روز قبل از شروع بازی ها به ما اضافه شد. مایکل اومانیا هم 2 روز قبل از شروع فصل در جمه‌مان حاضر شد. طبیعی است در این شرایط خط دفاع هنوز جا نیفتاده است.

بهتر می‌شویم
نسبت به بازی قبل بازی بدی نکردیم اما نتیجه بدی گرفتیم. می دانستیم در اصفهان چه بازی در انتظار ماست اما بازی می توانست نتیجه دیگری داشته باشد.‎ بعضی مسائل زمان می خواهد به جای خودش بیاید و برخی مسائل زمان بیشتری می خواهد اما این تیم پنانسیل خوبی دارد. در ادامه بهتر می شویم اما برخی مسائل را نمی شود در آن تغییرات ایجاد کرد.

آفساید - گل به خودی - پنالتی مشکوک
ایمان صادقی بعد از بازی در اهواز برایش آسان نبود که در این دیدار به میدان برود،‌اما او عملکرد خوبی داشت. گل اول آفساید بود، گل دوم گل به خودی بود و گل سوم هم یک پنالتی مشکوک بود، اینها را خواهید دید.

کد خبر: 9401
  ۲  
آی اسپورت
2015-08-13 22:05:09
نظر دهید

۲ نظر
سرور لنگ
پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۱۲
پس تیم سپاهان کشکی کشکی ۴ تا گل زد .مگه داریم مگه میشه پژی جونم
پژی لنگی
پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۱۵
پرسپولیس یا همان لنگ واقعی را در هفته ۲۹ ببینید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر