فهرست
فرکی: در دفاع اشتباه داشتیم اما به بازی مسلط بودیم
فرکی: در دفاع اشتباه داشتیم اما به بازی مسلط بودیم

فرکی: در دفاع اشتباه داشتیم اما به بازی مسلط بودیم

آی اسپورت- صحبت‌های حسین فرکی پس از شکست سنگین پرسپولیس در ورزشگاه فولاد شهر را میی‌خوانید:
هواداران در بازی‌های بعد هم بیایند
قبل از هر چیز از هواداران تشکر می کنم که سنگ تمام گذاشتند و ما بازی را بردیم. نشان دادند چقدر می توانند در نتیجه گیری سپاهان تاثیر داشته باشد و در همه بازی ها بیایند و نه فقط در بازی با استقلال و پرسپولیس تا پیروزی در هر بازی را تضمین کنند.
ما مسلط به بازی بودیمخوشحالم که برنده شدیم و 3 امتیاز گرفتیم. البته گل های زیادی رد و بدل شد. در بازی تسلط داشتیم اما در بحث دفاع کردن اشتباه داشتیم و این اشتباه‌ها باعث شد ۲ گل بخوریم. نیمه اول ۲_۲ شد. حریف در ۴۵ دقیقه اول ۲ گل روی ضد حمله با ما زد. البته در بین دو نیمه صحبت کردیم که خودمان باشیم برنده می شویم. این اتفاق در نیمه دوم افتادکه در ادامه ۲ گل زدیم و می شد بیشتر هم بزنیم.
داوری خوب بود
اتفاقاتی که در این بازی افتاد شاید ۲ صحنه پنالتی به نفع ما می شد باشد البته باید فیلم بازی را ببینم. شاید من اشتباه کرده باشم اما تیمی داوری به اعتقاد من بازی سختی را خوب قضاوت کردند. به پرسپولیس و برانکو خسته نباشید می گویم و امیدوارم در آینده موفق باشند.

سعی می‌کنیم ساختار دفاع را بهتر کنیمضعف در خط دفاعی شاید برای هر تیمی باشد. در ۳ بازی گذشته دفاع ما عملکرد خوبی داشت. بهترین دفاع های دنیا هم اشتباه می کنند و در بازی بارسلونا و سویا دیدید که مدافعان بزرگ بارسلونا ۴ گل خوردند. این شامل هر تیمی می تواند باشد. در هر تیمی نقاط ضعف و قوت هست. سعی ما بر این است که با موجودیتی که داریم ساختار دفاعی را بهتر کنیم.

ما کارت غیر فنی نمی‌گیریم
در بازی با ذوب آهن تیم ما کارتی دریافت نکرد در ضمن آن بازی دربی بود اما این بازی شرایط دیگری داشت. طبیعی بود که تیم ما مقابل حریف با قدرت ظاهر می شدند و درگیر هم می شدند. بازیکنی که در درگیری کارت می گیرد ایرادی به او نیست اما وقتی بازیکنی با اعتراض کارت می گیرد به او اعتراض وارد است. من به کارت هایی که گرفتیم اعتراضی ندارم. در صحنه کارت زرد علی کریمی این کفشگری بود که درگیری را شروع کرد و به بازیکنان ما حمله ور شد و بقیه بازیکنان هم وارد شدند. اگر اشتباه نکنم آن صحنه کارت زرد نگرفت. ما کارت غیر فنی نگرفتیم.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-13 22:22:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر