فهرست
ادعای عجیب دایی: به جای 7 امتیاز، 3 امتیاز گرفتیم
ادعای عجیب دایی: به جای 7 امتیاز، 3 امتیاز گرفتیم

ادعای عجیب دایی: به جای 7 امتیاز، 3 امتیاز گرفتیم

آی اسپورت- صبا امروز بهترین فرصت را داشت تا از شر تساوی‌های پی در پی خلاص شود اما در سومین بازی باز هم مساوی کرد. علی دایی بعد از این بازی گفت:

داور در یک بازی بدون درگیری کلی کارت زرد داد
مابازی را خیلی بد شروع کردیم و گسترش از ما برتر بود. این تیم حتی می توانست در دقایق اول مسابقه به گل دست یابد. اما ما به گل رسیدیم. نظر من این است که ما در نیمه اول نباید پیش می افتادیم. اما فوتبال همین است. در حالی که در نیمه دوم که ما بهتر بودیم داور برای حریف پنالتی گرفت. متاسفانه داوری ناهماهنگ بود و نتوانست آن طور که شاید و باید، مسابقه را قضاوت کند. داور در دیداری که به هیچ عنوان درگیری وجود نداشت هفت هشت کارت داد.
سه سوت در جریان بازی می‌تواند همه چیز را تغییر دهددر مسابقه با استقلال اهواز دست بازیکن حریف باز بود ولی داور پنالتی نگرفت. اما در این مسابقه دست مدافع ما بسته بود ولی داور پنالتی گرفت. این نوع قضاوت سبب شد که روی اعصاب بازیکنان مار کار شود. در صحنه ای دیگر در یک قدمی کمک داور ، هاشم بیک زاده را زدند اما عکس العملی نشان نداد. نمی دانم چرا در برنامه های تلویزیونی فقط محوطه جریمه را نگاه می کنند و تنها اتفاقات رخ داده در این بخش را اتفاقات تاثیرگذار می دانند در حالی که سه سوت در جریان بازی می تواند همه چیز را تغییر دهد و این ربطی به محوطه جریمه ندارد.

بجای 7 امتیاز 3 امتیاز گرفتیم
در حال حاضر حداقل باید هفت امتیاز به دست می آوردیم اما متاسفانه تنها سه امتیاز کسب کردیم. اگر اعتراض کنم می گویند علی دایی باز هم اعتراضات خود را آغاز کرد. اما وقتی به بازیکن ها گفته می شود که اعتراض نکنند من باید در جایی از حق آن ها دفاع کنم. اگر می خواهیم فوتبال پویا داشته باشیم باید این مسایل حل شود تا من هم تمرکزم روی مسایل فنی باشد. باید ببینیم فدراسیون چه خواهد کرد.

مشکل بدنی داریم
اگر ارسال های ما درست انجام می شد، شرایط تغییر می کرد. لازم است که روی ارسال ها درست کار کنیم. ضمن این که تیم ما مشکل بدنی دارد. کار بدنی انجام نداده و در فوتبال اگر بدن آماده نباشد شرایط بازیکن و تیم پیش نمی رود.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-13 22:44:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر