فهرست
میکسدزون پرسپولیس: به‌دلیل اشتباهات فردی باختیم
میکسدزون پرسپولیس: به‌دلیل اشتباهات فردی باختیم

میکسدزون پرسپولیس: به‌دلیل اشتباهات فردی باختیم

آی اسپورت- صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس بعد از شکست سنگین مقابل سپاهان را می‌خوانید:

امید عالیشاه

در بازی قبل داور یک بازیکن ما را اخراج کرد و امروز هم دو خطای پنالتی که روی خود من انجام شد را نگرفت. مردم  چه گناهی کرده‌اند که باید اینگونه ناراحت و عصبی باشند. دو پنالتی صددرصد را داور بازی امروز به سود پرسپولیس اعلام نکرد اما چه بگویم که اگر حرفی بزنم می‌گویند بهانه بعد از شکست آورده‌ام.

ایمان صادقی
به نظرم روی هیچکدام از گل های خورده در این بازی من مقصر نبودم. تمام سعی خود را کردم تا اشتباه وحشتناک خودم را در بازی قبل جبران کنم و اشتباه هم نکردم. اما حیف شد که نتوانستم مانع بسته شدن دروازه پرسپولیس شوم. من یک تنه نمی توانم جلوی گل خوردن تیم را بگیرم. ما در این سه بازی اشتباهات زیادی انجام دادیم و همانگونه که گفتم اگر موقعیت هایمان را بهتر استفاده می کریم اکنون این نتایج در سه بازی برای ما رقم نمی خورد.

محسن بنگر
به دلیل اشتباهات فردی نتیجه را واگذار کردیم. طبیعی است که از نیمکت‌نشینی ناراحت باشم اما این موضوع تشخیص مربی است. هر زمان که وی تشخیص بدهد می‌توانم برای پرسپولیس به میدان بروم. ماریچ و اومانیا هم از دوستان خوب من هستند که در ترکیب قرار دارند. من هشت سال در سپاهان بازی کردم و بسیار با تعصب بودم. دوستان زیادی در اصفهان دارم و همیشه طرفدار سپاهان هستم. همیشه گفته‌ام از هواداران سپاهان، پرسپولیس و شموشک هستم.
کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-13 23:42:46
نظر دهید

۱ نظر
هستی 4444
پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴، ۲۳:۵۵
خدا پدر بنگر رو بیامرزه که لااقل حرف حقیقت رو زد و تقصیر وگردن زمین و هوا و توپ و داور و وزیرورزش نداخت .بلاخره یه 4پلیسی حرف حق رو زد.دمش گرم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر