فهرست
دیواری کوتاه‌تر از گزارشگر نود در فولاد شهر نبود
دیواری کوتاه‌تر از گزارشگر نود در فولاد شهر نبود

دیواری کوتاه‌تر از گزارشگر نود در فولاد شهر نبود

آی اسپورت- هواداران سپاهان و مسئولان برگزاری مسابقه‌ی سپاهان - پرسپولیس امروز دیواری کوتاه‌تر از بهادر امیری پیدا نکرده‌بودند و حسابی گزارشگر برنامه نود را اذیت کردند. هواداران سپاهان بعد از گلزنی حاج صفی رو به جایگاه خبرنگاران کردند و برای بهادر امیری، گزارشگر برنامه 90 کری خواندند. آنها انگار هنوز از گزارش امیری بعد از بازی تراکتورسازی - نفت تهران در هفته پایانی چهاردهمین دوره لیگ برتر ناراحت هستند.
اما در پایان بازی حالا مسئولان نیروی انتظامی ورزشگاه بودند که دست بر نبودند و از گزارشگر برنامه 90 خواست که ID کارت خود را روی گردن خود بیندازد و وقتی که بهادر امیری از این کار سرباز زد نیروی انتظامی ID کارت او را مچاله کرد و از چند تن از سرباز های مستقر در ورزشگاه درخواست کردند تا گزارشگر و فیلمبردار برنامه 90 را به بیرون از ورزشگاه هدایت کند. در نهایت با مساعدت مسوولان باشگاه سپاهان در آخرین لحظات گزارشگر برنامه 90 مجددا به محل برگزاری نشست بازگشت. بعد از گذشت تنها 5 روز از روز خبرنگار این اتفاقات در جای خود تامل بسیاری دارد.
کد خبر: 9401
  ۳  
آی اسپورت
2015-08-14 00:01:06
نظر دهید

۳ نظر
شایان
جمعه ۲۳ مرداد ۱۳۹۴، ۰۱:۳۶
غلط کرده از قانون سرپیچی میکنه! دیگه از گزارشگر سایت ای اف سی که گنده تر نیست ...اونم ایدی کارت داشت برید اخبارشو تو خبرلایو بخونید!
حامد
جمعه ۲۳ مرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۲۵
کل دنیا خبرنگاراشون آی دی کارت دارن.خون هیچ خبر نگاری هم از خبرنگار دیگه رنگین تر نیست.خود امیری باید شان خودش را حفظ کنه
-
شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴، ۰۱:۲۰
اره خونش رنگی تر نیست ولی شک نکن فقط همین نبوده ضمنا اون مامورم غلط کرده ای دی کارت و مچاله کرده مگه جنگه اینا وظیفه ناظره نه با این برخوردای احمقانه نیروی انتظامی من فکر میکردم فقط تو وزارت و فدراسیون لابی و مافیا دارید مثل اینکه حالا حالا ها همه جا با پول و لابی کاراتون پیش میره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر