فهرست
هفته ابتدایی بوندس لیگا؛ رونمایى از بایرن در بازى افتتاحیه
هفته ابتدایی بوندس لیگا؛ رونمایى از بایرن در بازى افتتاحیه

هفته ابتدایی بوندس لیگا؛ رونمایى از بایرن در بازى افتتاحیه

 شاگردان پپ گواردیولا پس از پیروزى در دور اول جام حذفى به مصاف پر سابقه ترین بوندس لیگا خواهند رفت. با توجه به فرم اخیر باشگاه هامبورگ، نتیجه اى به جز پیروزى در این بازى، براى بایرن یک شروع ضعیف تلقى مى شود.

بایرن مونیخ با وجود دو قهرمانى پیاپى در بوندس لیگا همه چیز در باواریا براى پپ گواردیولا به خوبى پیش نمى رود. فروش باستین شوان اشتایگر، کاپیتان دوم باشگاه به منچستر یونایتد با مخالفت و اعتراض گسترده هواداران مواجه شد و ناکامى در لیگ قهرمانان برابر رئال مادرید و بارسلونا باعث زیر سوال رفتن تفکرات گواردیولا در نزد فوتبال دوستان شده است. بیش از فتح بوندس لیگا، گواردیولا این فصل براى موفقیت در رقابت هاى اروپایى تحت فشار قرار دارد و قرارداد وى با بایرن مونیخ در سال پایانى اش قرار دارد. ناکامى در بازى سوپر کاپ برابر وولفسبورگ باعث نگرانى هواداران براى فصل پیش رو شده است هر چند قهرمانى باوارایى ها در رقابت هاى چهار جانبه آئودى کاپ و پیروزى مقتدرانه برابر رئال مادرید و میلان از نگرانى آن ها کاسته است.آرتور ویدال و دوگلاس کاستا پتانسیل تبدیل به بهترین خرید هاى این فصل را دارند. کیمیچ و اولریش نیز دیگر خرید هاى اف سى هالیوود در تابستان بودند. بازى هاى رسمى فصل جدید براى آن ها با پیروزى ١-٣ برابر تیم ناتینگن در دور اول جام حذفى آغاز شده است. هولگر بدشتوبر و فرانک ریبرى به دلیل مصدومیت غایب خواهند بود اما با توجه به وضعیت هامبورگ، پیروزى راحتى براى شاگردان پپ گواردیولا پیش بینى مى شود.   هامبورگفصل جدید براى هامبورگ نا امید کننده تر از همیشه آغاز شده است. شکست غافلگیر کننده ٢-٣ برابر تیم دسته چهارمى کارل زایس در دور اول جام حذفى باعث حذف زود هنگام آن ها از رقابت هاى DFB Pokal شده است. با این حال تیم برونو لابادیه در چهار بازى از شش بازى پیش فصل موفق ظاهر شده است. عملکرد هامبورگ در فصل نقل و انتقالات تمام شده به نظر مى رسد. امیر اسپاهیچ کاپیتان فصل گذشته بایر لورکوزن و تیم ملى بوسنى با قرارداد آزاد به جمع دایناسور ها پیوسته و آلبین اکدال از کالیارى، لوییس هولتبى از تاتنهام، اسون شیپلوک از هافنهایم و مایکل گریکویچ از بوخوم دیگر بازیکنان تازه وارد این باشگاه هستند که در مجموع با مبلغ ١٦ میلیون یورو به هامبورگ پیوسته اند. در سوى دیگر رافائل فن در فارت، جاناتان تاه و والرون بهرامى در مجموع با مبلغ ١١ میلیون یورو از دایناسور ها جدا شدند.    ترکیب احتمالى دو تیمبایرن مونیخ: نویر- رافینیا- بواتنگ- بن عطیه- برنات- آلابا- لام- ویدال- روبن- مولر- لواندوفسکىهامبورگ: آدلر- ساکاى- کلبر- اسپاهیچ- استرزولک- دیاز- ایلیچویچ- اکدال- هولتبى- اولیچ- لاسوگا

آمار - بایرن در پنج بازى اخیرش برابر هامبورگ در الیانز آرنا ٣١ گل زده.(٠-٨/ ١-٣/ ٢-٩/ ٠-٥/ ٠-٦)- آخرین برد هامبورگ در الیانز آرنا به سال ٢٠٠٧ بر مى گردد.- بایرن در ٣١ بازى از ٣٤ بازى خانگى با پپ گواردیولا شکست نخورده است.- هامبورگ در ٢٨ بازى خارج از خانه گذشته اش، تنها به ٣ پیروزى دست یافته است.- ١٤ بازى پایانى دو تیم با یازده برد بایرن مونیخ و ٣ تساوى به اتمام رسیده است.
     
آی اسپورت
2015-08-14 12:06:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر