فهرست
وداع در ۴۳ سالگی/ریوالدو یکشنبه از فوتبال خداحافظی می‌کند
وداع در ۴۳ سالگی/ریوالدو یکشنبه از فوتبال خداحافظی می‌کند

وداع در ۴۳ سالگی/ریوالدو یکشنبه از فوتبال خداحافظی می‌کند

اسطوره‌ای که با برزیل قهرمان جهان شد، در جدال هفته نوزدهم لیگ دسته دوم کشورش، در سن ۴۳ سالگی از دنیای فوتبال برای همیشه خداحافظی می‌کند.
ریوالدو که از یک سال قبل  در تیم دسته دومی موجی‌میریم برزیل بازی می‌کند و رئیس آن نیز است، اعلام کرد پیکار با لووردنسه آخرین بازی دوران ورزشی‌اش خواهد بود.
او در مصاحبه‌ای گفت: از زمانی که به موجی‌میریم آمدم، به خواهش هواداران تلاش کردم به تیم کمک کنم. اما اکنون از نظر پزشکی شرایطی دارم که مجبورم مسابقات را با دارو و درد پیش ببرم که این فشار زیادی را به من وارد می‌کند.ریوالدو که در جام جهانی 2002 کره و ژاپن با تیم کشورش فاتح مسابقات شد، در سال 2014 و در حالی که خود مدیر باشگاه موجی‌میریم بود، تصمیم به کناره‌گیری کرد اما بعد از چندی در ژوئن سال 2015 به تیم بازگشت و در کنار ریوالدینیو، فرزندش که ستاره تیم است، توپ زد تا به آن کمک کند.وی که از سال 1991 تاکنون به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کند، بازی در تیم‌‌های سانتاکروز، کورینتیانس، پالمیراس، لاکرونیا، بارسلونا، آ.ث‌میلان،‌کروزیرو،‌المپیایکوس، آ.ک آتن، بنیادکار، سائوپائولو،‌ کابوسکورپ، سائوکتانو و موجی‌میریم را تجربه کرده
     
آی اسپورت
2015-08-14 12:14:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر