فهرست
گزارش روز: حمله تیم مظلومی به سه طلسم
گزارش روز: حمله تیم مظلومی به سه طلسم

گزارش روز: حمله تیم مظلومی به سه طلسم

آی اسپورت- بعد از دو شکست در دو هفته ابتدایی لیگ برتر، یحیی امروز تیمش را مهیای نبرد با حریفی می کند که در دوران مربیگری اش هرگز در مقابل آن شکستی را تجربه نکرده است. یحیی در صبا، پرسپولیس و نفت چندین بار با آبی های تهران روبرو شده و از همیشه از باختن در مقابل استقلالی ها مصون مانده است.  ذوب آهن گل محمدی در دو جدال لیگی فصل گذشته با استقلال به یک پیروزی و یک تساوی دست پیدا کرد و در جم حذفی نیز موفق شد در ضربات پنالتی از سد این تیم عبور کند. یحیی دو بار نیز رو در روی پرویز مظلومی قرار گرفته و در این دو مسابقه به یک پیروزی و یک تساوی رسیده است.


در سمت مقابل، پرویز مظلومی هرگز روی نیمکت استقلال در خانه موفق به شکست دادن ذوب نشده است. او در ورزشگاه آزادی یک بار با ذوب به تساوی دست یافته و یک بار برابر این تیم شکست خورده است. 


آبی های میزبان در مسابقه حساس امروز با ذوب، به طلسم های زیادی حمله خواهند کرد. در مسابقه ای که به نظر می رسد تماشاچیان زیادی نیز داشته باشد، پیروزی استقلال می تواند طلسم ناکامی های استقلال و مظلومی در برابر یحیی و طلسم ناکامی های پرویز خان در دیدارهای خانگی با ذوب آهن را به پایان برساند.

کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-08-14 15:00:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر