فهرست

ژیرو: در مونیخ به یک گل زودهنگام نیاز داریم

آی اسپورت- الیویه ژیرو، مهاجم آرسنال، معتقد است توپچی ها باید باور داشته باشد که می تواند در خانه بایرن مونیخ نتیجه را به نفع خود رقم بزند.

به گزارش گانرز تراست، شکست 2 - 0 خانگی آرسنال مقابل بایرن مونیخ بدین معناست که آنها سه شنبه شب باید در خاک آلمان حداقل با دو گل پیروز شوند تا شانس صعود خود به جمع 8 تیم پایانی رقابت ها را زنده کنند.

شاگردان آرسن ونگر بعد از پیروزی روحیه بخش 4 - 1 مقابل اورتون در جام حذفی به آلمان می روند و ژیرو امیدوار است آنها عملکرد مشابهی در مونیخ داشته باشند.

او به خبرنگاران گفت:" اول از همه امیدوارم دروازه را بسته نگه داریم زیرا نیاز داریم گلی دریافت نکنیم و شاید اگر یک گل زودهنگام به ثمر برساننیم، آنوقت چرا که نه؟

اگر کیفیت خود را باور داشته باشیم و همان تعهد و عظمی که مقابل اورتون نشان دادیم را ارائه کنیم، فکر می کنم شانس خوبی داریم.

بایرن تیم واقعا خوبی است بنابراین بازی سختی خواهد بود اما فکر می کنم شانسی برای صعود داریم."

ژیرو فصل گذشته در ابتدای دیدار مقابل بایرن گل نخست آرسنال را به ثمر رساند و وی می گوید زدن گل زودهنگام برای انها حیاتی است.

" قطعا با این موضوع موافق هستم. این مساله آنها را زیر فشار قرار می دهد و زدن گل زودهنگام در بازی یکی از نکات کلیدی خواهد بود.

نیاز داریم دروازه را بسته نگه داریم و نیاز داریم خیلی چیزها را کنار هم بگذاریم، گلزنی کنیم، گلی دریافت نکنیم و تعهد واقعا خوبی نشان دهیم."

     
آی اسپورت
2014-03-10 18:10:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر