فهرست
کار سخت پرسپولیس در هفته‌های آینده (برنامه بازی)
کار سخت پرسپولیس در هفته‌های آینده (برنامه بازی)

کار سخت پرسپولیس در هفته‌های آینده (برنامه بازی)

آی اسپورت- برانکو ایوانکوویچ این روزها دوران سختی را در پرسپولیس سپری می‌کند. با توجه به قرعه‌ی این تیم، آن‌ها بهترین فرصت را داشتند تا در دو هفته‌ی ابتدایی لیگ مقابل حریفان خود به پیروزی برسند تا در صورت شکست در بازی‌های سخت‌تر در هفته‌های بعد، پیش‌زمینه‌ی مناسبی داشته‌باشند.
در هفته‌ی اول پرسپولیس مقابل پدیده قرار گرفت و سرخ‌پوشان در آزادی هم نتوانستند کاری پیش ببرند و مساوی کردند. دومین بازی مصاف پرسپولیس با تیمی بود که در نقل و انتقالات فقط بازیکن لیگ یکی خرید کرده و حتی از یک خرید لیگ برتری هم دریغ کرده‌بود. پرسپولیس از این بازی هچ امتیازی نگرفت تا فقط با یک امتیاز در هفته‌ی سوم به اصفهان سفر کنند. در بازی با سپاهان هم بازیکنان پرسپولیس با اشتباهات مهلک خود نسخه را پیچیدند و بدون امتیاز اصفهان را ترک کردند.
پرسپولیس هفته‌ی آینده با ذوب‌آهنی رقابت خواهد کرد که به شدت به امتیاز نیاز دارد و در هفته‌ی بعدی هم باید باز هم در اهواز این‌بار به مصاف فولاد برود. در صورت عدم نتیجه‌گیری پرسپولیس در این دو بازی به نظر باید شاهد سونامی جدیدی در کادر فنی این تیم باشیم. برنامه بازی‌های پیش‌روی پرسپولیس تا هفته‌ی هفتم را مشاهده می‌کنید:هفته‌ی چهارم: پرسپولیس – ذوب‌آهنهفته‌ی پنجم: فولاد – پرسپولیسهفته‌ی ششم: پرسپولیس – سایپاهفته‌ی هفتم: پرسپولیس - تراکتورسازی
کد خبر: 9401
  ۲  
آی اسپورت
2015-08-14 19:58:24
نظر دهید

۲ نظر
kn
جمعه ۲۳ مرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۴۹
هفته اول با پدیده بازی کرد نه سیاه جامگان.تصحیح کنید
مشروح
جمعه ۲۳ مرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۵۲
هفته اول با پدیده بازی داشت و با تراکتور هم میهمانه ! تصحیح کنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر