فهرست
هوینس اعتراف کرد؛ 18.5 میلیون یورو اختلاس کردم
هوینس اعتراف کرد؛ 18.5 میلیون یورو اختلاس کردم

هوینس اعتراف کرد؛ 18.5 میلیون یورو اختلاس کردم

آی اسپورت- رئیس هیئت مدیره ی باشگاه بایرن مونیخ در مورد عدم اطلاع به اداره مالیاتی مونیخ در مورد یکی از حساب های خود در بانک سوئیس متهم است و در صورت اثبات راهی زندان خواهد شد.

دادستان عمومی مونیخ معتقد است که اولی هوینس درآمد 33 میلیون یورویی خود را به طور کامل طی سالیان 2003 تا 2009 اعلام نکرده است که این منجر به فرار مالیاتی حدود 3.5 میلیون یورو طی هفت سال خواهد شد.

هوینس در ابتدای سال 2013 برای آنکه از تعقیب فرار مالیاتی مصون بماند به افشای حساب بانکی خود در سوئیس پرداخته بود که این امر با توجه به اطلاعات ناقصی که او در اختیار اداره مالیاتی گذاشته بود از سوی دادستان رد شد.

هوینس در حال حاضر اذعان می کند که او 15 میلیون یورو بیشتر از آنچه که در دادگاه مطرح شده است به اداره مالیات بدهکار است او می گوید:" من باید مالیات قابل توجهی را پرداخت نمایم اما کاملا برای اینکه آن ها را پاک کنم مصمم هستم و از رفتار خودم عمیقا متاسفم."

انتظار می رود که آخرین مرحله از رسیدگی به پرونده ی او چهار روز دیگر ادامه یابد و او در دادگاه پنج شنبه رای نهایی را از دادگاه دریافت کند.

هوینس که در تیم قهرمان 74 عضویت داشت نقش مهمی در بازگرداندن بایرن به جمع برترین باشگاه های اروپا داشته است او ابتدا امیدوار بود که با پرداخت مبلغ مورد نظر از تعقیب دادگاهی فرار کند در آلمان اگر پیش از آغاز تحقیقات شخص به مبلغ مورد نظر اعتراف کند می تواند از پیگیری های دادگاه در امان باشد.

این قانون موجب شده تا هزاران نفر برای دور ماندن از پیگرد های قانونی مالیات های خود را به اداره ی مالیاتی استان مربوطه پرداخت نمایند.
     
آی اسپورت
2014-03-10 20:31:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر