فهرست
ماتا: دوست دارم در پست شماره 10 بازی کنم
ماتا: دوست دارم در پست شماره 10 بازی کنم

ماتا: دوست دارم در پست شماره 10 بازی کنم

آی اسپورت- خوان ماتا، ستاره اسپانیایی منچستریونایتد، تاکید کرد که یک بال نیست و می خواهد در پست شماره 10 به بازی گرفته شود؛ این در حالی است که دیوید مویس بیشتر از ماتا در جناحین استفاده می کند.

به گزارش پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران، خرید 37 میلیون پوندی شیاطین سرخ که تاکنون 6 بازی برای باشگاه جدیدش انجام داده است، اگرچه  در اولین بازی خود برای شیاطین سرخ در پست هافبک تهاجمی به میدان رفت و پشت سر مهاجم اصلی تیم، رابین فان پرسی بازی کرد، اما در 5 بازی گذشته یونایتد او در جناحین به بازی گرفته شده است.

ماتا به BT Sport گفت:" من دوست دارم که بین خطوط بازی کنم. در حال حاضر من در جناح راست بازی می کنم اما اگر حقیقت را بخواهید، من خودم را بال مناسبی نمی بینم. من دوست دارم که بین خطوط در پست شماره 10 بازی کنم.

زمانی که من به تیم آمدم، آنجا همان پستی بود که من به راحتی بازی می کردم، تماس بیشتری با توپ داشتم زیرا من دوست دارم که در شرایطی بازی کنم که تیم صاحب توپ است و با توپ بازی کنم."

ماتا در فصل گذشته عموما در پست شماره 10 بازی می کرد، زمانی که او برترین بازیکن فصل چلسی لقب گرفت؛ اگرچه او در فصل جاری پیش از انتقال به یونایتد، جایگاه خود در تیم اصلی را به اسکار واگذار کرد.

اما با حضور مهاجمانی مانند فن پرسی و رونی، مویس پس از دیدار برابر کاردیف از ماتا در پست هافبک تهاجمی استفاده نکرده است.

" زمانی که ما درباره آنها صحبت می کنیم، داریم درباره دوتا از بهترین مهاجمان جهان صحبت می کنیم. وین مطمئنا یکی از بهترین مهاجم ها در تاریخ فوتبال انگلیس است و رابین نیز کاپیتان تیم ملی هلند است. به همین خاطر این افتخاری برای من محسوب می شود که تلاش خودم را انجام دهم و برای آنها پاس گل بسازم زیرا با وجود آنها تقریبا هر فرصتی که خلق می کنید، یک گل است."

     
آی اسپورت
2014-03-10 18:32:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر