فهرست
تراکتورسازی نیم‌ساعته غیربومی شد
تراکتورسازی نیم‌ساعته غیربومی شد

تراکتورسازی نیم‌ساعته غیربومی شد

آی‌اسپورت- از روز اولی که بحث بازیکن-سرباز داغ شده بود، هواداران تراکتورسازی معترض شده بودند. آن‌ها نظری متفاوت با جامعه فوتبالی داشتند. تی‌تی‌ها آینده دورتری را متصور می‌شدند که ستاره-سربازهای حال حاضر، جای استعدادهای شهرشان را تنگ کنند. حالا در دیدار این تیم مقابل راه‌آهن چنین بلایی سرشان آمد. در دقیقه 64 بازی با تعویض نریمان‌جهان، ترکیب تراکتورسازی 100 درصد غیربومی شد. سرمربیِ پرتغالی تراکتورسازی در نیم ساعت پایانی تیمش را با این ترکیب در زمین دارد: «محمدرضا اخباری ،شجاع خلیل زاده، کارلوس کاردوسو، علی حمودی ،میرهانی هاشمی،احمد عبدالله زاده، آگوستو سزار، سروش رفیعی، بختیار‌ رحمانی، رمزی و حمزه یونس».


کدخبر: 9407
  ۳  
آی اسپورت
2015-08-14 20:45:14
نظر دهید

۳ نظر
-
جمعه ۲۳ مرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۰۳
فوتبال حرفه ای همینه
توهمه ی جهان همینطوره
ttttttt
شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴، ۰۲:۳۷
فوتباله حرفه ای !!!! همچین میگن فوتباله حرفه ای که همون فقط نوشتنشو بلده یه سری و تلفظشم بلد نیستن اخه نام خانوادگی دهه هشتادی حرفه ای گری یعنی اینده نگری یعنی حال بینی یعنی برجسته کردن فاکتورهایی که عامل موفقیته یه تیمه مثله تعصب ,.تعصبه بازیکن به تیمش یعنی امتیازی که کل ایرانو اسیا رو سرباز کنن باز تیم تیم نخواهد شد.
واقعیت
شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴، ۰۲:۵۹
امروز بعد از سالها جلوی تلوزیون بودم ولی بازی تراکتورومو ندیدم نه اینکه از عمد و یااینکه ناراحت باشم از دستش یا چیزه دیگه ,انگیزه شو نداشتم .کاری با ااین تیم کردن که انگیزه و عرق و شور نه فقط از بازیکنا, به هوادارا هم انتقال پیدا کنه از روزی که عباسی اومد و دست به کار شد دلسوزای واقعی و صاحب نظرای زیادی گفتن بوی ویرانی و گسستن به جای ساختن به مشام میرسه ولی زود این حرفها در هیاهویی که یه سری برای اومدنه تونی براه اندختن و به خیاله اینکه بازی رو بردن گم شد و تونی شد ابزاری برای تخته گاز رفتن اقایان برای نابودیه تیم که براستی اگه تونی نبود هیچ کی نمی تونست اینطور تیمو از هم بپاشه و به همه سرمایه ها و اینده های این خطه بدترین تحقیرها و تخریبها و ظلمها رو بکنه تونی هم خود خواسته وارد این بازی شد. حال خرابه های اصلی ساله بعد با رفتنه تونی دیگه کاملا قابله دیدن خواهد بود حتی برای یه سری تونی چی که اگه نبودن عباسی ها نمی تونستن اینطور تخته گاز برن و بعدش هم برن . تمام
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر