فهرست
مکوندی:می خواستیم سقوط نکنیم ،اما داریم  صعود می کنیم / مسئولان باید شهر را برای لیگ برتر آماده کنند
مکوندی:می خواستیم سقوط نکنیم ،اما داریم صعود می کنیم / مسئولان باید شهر را برای لیگ برتر آماده کنند

مکوندی:می خواستیم سقوط نکنیم ،اما داریم صعود می کنیم / مسئولان باید شهر را برای لیگ برتر آماده کنند

ای اسپورت -  بهروز مکوندی که از نیم فصل دوم و پس از اخراج داریوش یزدی به عنوان سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان معرفی شد، موفق شده این تیم را از رده نهم جدول به صدر جدول برساند. او در گفتگو با آی اسپورت از تیمش بیشتر می گوید.

 

وقتی تیم را در رده دوم تحویل گرفتید آیا به صعود فکر هم می‌کردید؟

واقعیت امر این است که در آن شرایط اصلا چنین فکری  نمی‌‌ کردم و فقط به فکر نگه داشتن تیم بودیم و تفکری در مورد صعود به لیگ برتر نداشتیم. از روز اول برنامه ریزی ما به گونه ای بود که بازی‌ها را به سه دسته تقسیم کردیم. در 5 بازی اول به دنبال ثبات تیم بودیم تا بتوانیم تیم را به یک شرایط ثابت برسانیم و بعد از مرحله اول در 4 بازی آینده به دنبال آن بودیم که شرایط تیم خود را بهبود بخشیده و رتبه‌های بهتری را کسب کنیم. خدا را شکر شرایط به گونه ای پیش رفت که در مرحله سوم خود را جزو مدعیان اصلی لیگ برتر دیدیم و توانستیم طوری نتیجه بگیریم تا امروز بتوانیم بخت اول صعود به لیگ برتر باشیم.

چه قدر شانس صعود برای تیم خود قائلید؟

خوشبختانه امروز سرنوشتمان در دست خودمان قرار دارد و وابسته به سایر نتایج تیم‌ها نیستیم. امیدواریم بتوانیم یک صعود شیرین به لیگ برتر داشته باشیم.

از لحاظ امکانات باشگاه نفت مسجدسلیمان در چه شرایطی قرار دارد؟

تیم ما را وزارت نفت پشتیبانی می‌کند و مشکلی از نظر مالی نداریم یعنی تاکنون هیچ بازیکنی بابت عقب افتادن حقوق خود از باشگاه ما شکایتی نداشته است. ممکن است تیم ما قراردادهای میلیاردی نبندد، اما همان قراردادی که بازیکنان بسته می‌شود به موقع به وی پرداخت می شود. تیم ما از نظر ساختار سازمانی، کادرمدیریت، کادرفنی و بازیکنان در شرایط مطلوبی قرار دارد ولی با این حال مطمئنا در صورت صعود به لیگ برتر باید شرایط خود را بهتر کنیم .

امکانات شهر مسجدسلیمان در چه سطحی است ؟ یادتان هست که  تیم تراکتورسازی در رقابت‌های جام حذفی حاضر به مسابقه در این شهر نبود؟

در حال حاضر در شهر مسجدسلیمان به دلیل عدم وجود سرمایه گذاری بخش خصوصی و وجود توریست کسی حاضر به هتلداری  نیست. با این حال دانشگاه آزاد هتل خوبی را در این شهر راه اندازی کرده است که از زمان مسابقه تراکتورسازی در اختیار میهمانان ما قرار دارد و هر تیمی که برای مسابقه با ما به مسجدسلیمان می‌آید در این هتل اسکان پیدا می کند. زمین فوتبال تیم ما هم ممکن است ایراداتی داشته باشد اما  با توانی که در وزارت نفت هست می‌توانیم هر گونه مشکلی که در این ورزشگاه وجود داشته باشد را برطرف کنیم. البته لازم است این مسئله از همین امروز به طور جدی پیگیر شود. تا یک ماه مانده به مسابقه به فکر باسازی ورزشگاه نیفتیم.

شما در فصل اینده در صورت صعود به لیگ برتر در این تیم خواهید ماند؟

من مربی تیم هستم و این مسئله مربوط به مسئولان باشگاه خواهد بود، تا الان با من در مورد فصل آینده صحبتی نشده، حال باید ببینیم شرایط به چگونه این رقم می‌خورد. در هر صورت اگر تیم صعود کند و اگر من در تیم هیچ سمتی نداشته باشم باز هم برای تیم نفت مسجدسلیمان آرزوی موفقیت می کنم.

     
آی اسپورت
2014-03-10 18:46:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر