فهرست
کفاشیان: هنوز با کی روش و وینگادا به توافق نرسیدیم!
کفاشیان: هنوز با کی روش و وینگادا به توافق نرسیدیم!

کفاشیان: هنوز با کی روش و وینگادا به توافق نرسیدیم!

 آی اسپورت- رئیس فدراسیون فوتبال گفت: نلو وینگادا هفته آینده برای مذاکرات نهایی به ایران خواهد آمد.

علی کفاشیان اظهار داشت: نلو وینگادا به احتمال زیاد دوشنبه هفته آینده به تهران خواهد آمد تا مذاکرات نهایی برای هدایت تیم المپیک را با او انجام دهیم. هنوز توافق نهایی حاصل نشده و این موضوع بعد از دور نهایی مذاکرات معلوم می‌شود.

به گزارش تسنیم، رئیس فدراسیون فوتبال در مورد برخی اخبار مبنی بر توافق قطعی با کی‌روش برای هدایت تیم ملی در جام ملت‌های آسیا 2015، تاکید کرد: چنین چیزی نیست و همچنان مذاکرات‌مان برای توافق ادامه دارد.

کفاشیان خبر حضور تونچی مربی دروازه‌بان‌های سپاهان در تیم ملی را هم رد کرد و گفت: کی‌روش به هیچ عنوان چنین بحثی را مطرح نکرده است.

وی در مورد خرج شدن پیش پرداخت اسپانسر فدراسیون یادآور شد: با هزینه های فدراسیون فوتبال واقعا 5 میلیارد رقم زیادی نیست و باید بگویم این پول خرج و تمام شده است. مشکلات مالی هم همچنان باقی است. توجه داشته باشید که هزینه های فدراسیون تنها محدود به یک تیم نیست. ما با کمبودها و بدهی‌های مالی دست و پنجه نرم می‌کنیم.

کفاشیان درباره برگزاری اردوی آفریقای جنوبی تیم ملی تصریح کرد: انشاالله این اردو برگزار خواهد شد اما باید بازیکنانی که می‌خواهیم به این اردو بیایند و با آمدن این بازیکنان اردو را برگزار خواهیم کرد.

     
آی اسپورت
2014-03-10 20:16:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر