فهرست
فرکی: هواداران حمایت کنند پیروز می شویم
فرکی: هواداران حمایت کنند پیروز می شویم

فرکی: هواداران حمایت کنند پیروز می شویم

َآی اسپورت- حسین فرکی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل الفتح عربستان در مورد این مسابقه، گفت: ما میزبان هستیم و با تفکر پیروز شدن به مصاف حریفمان می‌رویم. هدف ما کسب سه امتیاز است. انگیزه بازیکنان بسیار بالاست و امیدواریم بتوانیم در این دیدار به هدفمان که کسب پیروزی است برسیم.
نباید انتظار غیرمعقولی از بازیکنان داشته باشیم. اعتقاد دارم پیروزی در این بازی سخت است به شرط اینکه تماشاگران از ما حمایت کنند. ما به سه امتیاز این بازی نیاز داریم و به آن خواهیم رسید.

سرمربی الفتح گفته در این دیدار پیروز می شوند: به نظر سرمربی حریف احترام می‌گذاریم. او حق دارد که بگوید برای پیروزی اینجا آمده اما در زمین نتیجه نهایی مشخص می‌شود. فولاد خوزستان همانند سه تیم دیگر شانس صعود به مرحله بعد را دارد هرچند که بنیادکار نسبت به سایر حریفان با تجربه‌تر است.

مصدومان: چهار مصدوم در فولاد خوزستان حضور دارند، مهدی بدلو، آرش افشین، حسن جعفری و لوسیانو پریرا مصدومان ما هستند. باید فرصت را در اختیار سایر بازیکنان قرار دهیم و آنها می‌توانند در این شرایط خود را نشان دهند. کار سختی داریم و امیدواریم هواداران برای حمایت از ما به ورزشگاه بیایند.

     
آی اسپورت
2014-03-10 20:13:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر