فهرست
جهانگیر عسگری : نمی خواهند پیکان لیگ برتری شود
جهانگیر عسگری : نمی خواهند پیکان لیگ برتری شود

جهانگیر عسگری : نمی خواهند پیکان لیگ برتری شود

ای اسپورت - جهانگیر عسگری بازیکن سابق تیم های داماش و راه آهن از نیم فصل دوم به پیکان تهران پیوسته است و در فکر صعود همراه این تیم به لیگ برتر است . البته کار برای پیکان خیلی سخت شده ، به خصوص بعد از سه بازی ای که بدون برد به پایان رسیده ...

پیکان باز هم باخت چرا؟

تیم ما مدتی خوب نتیجه می گرفت و تا صدر جدول هم پیش روی کردیم ولی احساس می کنک عده ای نمی خواستند تیم پیکان به لیگ برتر صعود کند لذا برای تیم مشکلاتی ایجاد کردند . ما باهر تیمی که بازی داشتیم مدیر عامل این تیم ها در مورد نحوه قضاوت داوران در بازی های پیکان مصاحبه می کردند و این مساله خود به خود باعث ایجاد ذهنیت خاصی در داوران نسبت به تیم پیکان می شد. سه بازی هست که نتیجه نمی گیریم و در این سه بدشانسی دست از سر تیم ما بر نمی دارد مثلا در همین بازی آخرهم پنالتی تیم ما گل نشد.

 چه کسانی نمی خواهند پیکان نتیجه بگیرد؟

جوابی ندارم . ولی با توجه به مشکلاتی که برای تیم ما پیش می آید فکر می کنم عده نمی خواخند پیکان لیگ برتری شود .مثلا نگاه کنید ؛ پنالتی هایی که برای پیکان گرفته شده همگی درست بوده اما باز هم عده ای علیه این پنالتی ها مصاحبه می کنند.

 پیکان به لیگ برتر صعود می کند؟

کار ما خیلی سخت شده قبلا همه چیز دست خودمان بود اما این باخت ها کار ما را سخت کرد با این حال هنوز هم امیدواریم  که سایر تیم ها امتیاز از دست بدهند و ما بتوانیم 9 امتیاز را کسب کنیم در ضمن فکر می کنم پیکان حتما یکی از دو تیم اول جدول خواهد بود زیرا سطح این تیم از سایر تیم ها بالاتر است و تیمی با برنامه ریزی است و خیلی حیف می شود که این تیم در لیگ برتر قرار نگیرد

 اگر به پلی آف برسید شانسی برای صعود دارید؟

قطعا. تیم ما در یک بازی دوستانه که همه ستارگان پرسپولیس در ترکیب این تیم بودند موفق به شکست پرسپولیسی شد، تیمی  که از مدعیان قهرمانی لیگ برتر است . پس شکست سایر تیم های لیگ برتری برای ما دور از دسترس نیست.

     
آی اسپورت
2014-03-10 19:13:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر