فهرست
تعبیر محمدخانی از قعرنشی: تلخ‌ترین رکورد تاریخ پرسپولیس
تعبیر محمدخانی از قعرنشی: تلخ‌ترین رکورد تاریخ پرسپولیس

تعبیر محمدخانی از قعرنشی: تلخ‌ترین رکورد تاریخ پرسپولیس

آی اسپورت- امروز یکی از دردناک‌ترین روزهای هواداران پرسپولیس بود. شاید بعضی از آن‌ها از شکست در شهراورد تا این اندازه ناراحت نبودند. ناصر محمدخانی در گفت‌و‌گو با فارس گفت:"در بازی با سپاهان پرسپولیس خیلی بد بازی نکرد اما از نظر نتیجه ۴ گل خورد و ۳ امتیاز را از دست داد تا اکنون آخرین تیم جدول لیگ برتر باشد. اگرچه این یک رکورد محسوب می‌شود اما این تلخ‌ترین رکورد باشگاه پرسپولیس است. سابقه نداشته که پرسپولیس در شروع لیگ در انتهای جدول باشد.
هواداران پرسپولیس از این وضعیت ناراضی هستند. از هواداران قدیم پرسپولیس سؤال کنید تا بدانید پرسپولیس چه قبل از ما و چه بعد از ما چگونه فصل را آغاز می‌کردند. پرسپولیس اکنون شرایط بسیار سختی را تجربه می‌کند. استقلال هم روز گذشته در ورزشگاه آزادی باخت اما آنها ۶ امتیاز گرفته بودند که شکست خوردند ولی پرسپولیس از ۳ بازی دو باخت و یک مساوی دارد که مساوی را هم در ورزشگاه آزادی گرفته و می‌توان آن را هم باخت حساب کرد. پرسپولیس نباید در ورزشگاه آزادی امتیاز دهد.
برانکو تنها مقصر این ماجرا نیست اگرچه در راس همه سرمربی باید پاسخگوی نتایج تیم باشد اما واقعیت آن است که وقتی پرسپولیس چنین شرایطی دارد یعنی آنکه همه ارکان باشگاه مقصر هستند. از بازیکن گرفته تا مدیر و مربی. ممکن است بازیکن کم کاری کند یا عوامل دیگری وجود داشته باشد که پرسپولیس به این روز افتاده است."

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-15 00:52:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر