فهرست

نویر: نمی توانم درک کنم که چرا بازیکنی بخواهد بایرن را ترک کند

آی اسپورت- مانوئل نویر در سال 2011 شالکه را به مقصد بایرن ترک کرد او در این مدت بالاترین سطح فوتبال جهان را با پیراهن بایرن درک کرده و به نظر از انتخاب خود رضایت کامل دارد.

اولی هوینس رئیس هیئت مدیره بایرن پس از عقد قرارداد با این دروازه بان ملی پوش ابراز امیدواری کرد تا نویر کار خود را در باشگاه بایرن به اتمام برساند و تا پیاین دورازن حرفه ای اش در این باشگاه بماند. یوپ هاینکس نیز فصل گذشته با اهدای بازوبند کاپیتانی به او موجب شد تا اعتماد به نفس او در باشگاه جدیدش افزایش یابد.

ماتیاس سامر مدیر ورزشی باشگاه بایرن هم در اظهار نظری کیفیت نویر را درون دروازه منحصر به فرد می داند و می گوید:" او احتمالا بهترین و کامل ترین دروازه بانی که است که حال حاضر در فوتبال جهان حضور دارد او باید تا ابد در بایرن بماند."

نویر در گفتگویی که با مجله کیکر انجام داد در مورد تحسین های انجام شده از او گفت:" امیدوارم تمامی این تحسین ها را به خوبی در بایرن پاسخ دهم باواریایی ها یک باشگاه خوب برای بازیکنان فراهم آورده اند."

او در ادامه به شرایط تونی کروس می پردازد و گفت:" چه کسی می خواهد که از بایرن دور باشد در حالی که همه می خواهند در کنار ما باشند." به نظر نویر هدف کروس ترک بایرن نیست بلکه او می خواهد قراردادش به مانند ماریو گوتسه تنظیم شد.

نویر در پایان با بیان اینکه هدف از ترک بایرن را درک نمی کند می گوید:" شما در چه زمانی می خواهید از بایرن جدا شوید؟ در چه سنی؟ من فکر نمی کنم کسی بخواهد در 24 سالگی بایرن را ترک کند." کروس در حال حاضر 24 ساله است و به نظر یوپ هاینکس او می تواند "کاپیتان آینده" تیم مونیخی باشد.

     
آی اسپورت
2014-03-10 19:14:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر