فهرست
اسکوچیچ: باختیم اما سرمان بالا است
اسکوچیچ: باختیم اما سرمان بالا است

اسکوچیچ: باختیم اما سرمان بالا است

آی اسپورت- امروز فولاد در شهراورد اهواز شکست بدی را متحمل شد و همچنان با دو امتیاز آن‌ها قعرنشین باقی ماندند. صحبت‌های دراگان اسکوچیچ بعد از این بازی را می‌خوانید:

باختیم اما سرمان بالا است
واقعا نا امید هستم. بازی بسیار بدی کردیم. از همه هواداران و کسانی که فولاد را دوست دارند عذر خواهی می‌کنم. اما نه از هوادار نماهایی که از ایده و خط خاصی طرفداری می‌کنند. امروز استقلال خوزستان بازی را مثل همیشه با توپ‌های بلند و بازی مستقیم شروع کرد. این سلاح استقلال است و آنرا به خوبی اجرا می‌کند. ما دیدیم که تحت فشار نمی‌توانیم خوب کار کنیم آنقدر که روی ما فشار بود روی استقلال نبود. بازی را واگذار کردیم اما به کسی اجازه نمی‌دهم در مورد ما نظر خاصی بدهد و سرمان بالا است. این تیم سال قبل مشکلات زیادی داشت اکنون هم این مشکلات هست اما تلاش می‌کنیم.

اختلاف فاحشی با استقلال داریم
بابت برد استقلال خوزستان به حریف همشهری تبریک می‌گویم اما در نهایت با تمام احترامی که برای آنها قائل هستم اختلاف فاحشی بین ما و آنها وجود دارد. زمان این مسئله را ثابت می‌کند در اواخر لیگ ثابت می‌کنیم جایگاه واقعی ما کجاست. سال قبل این اختلاف 25 امتیاز بود و امیدوارم امسال هم این شرایط باشد. برای یک بازیکن ساده نیست تحت فشار باشد یا اینکه بدون فشار بازی کند. متاسفانه با وجود اینکه در تیم ما به غیر از 2-3 نفر اکثرا جوان هستند نشان دادند که اگر تحت فشار بروند نمی‌توانند از این شرایط خارج شوند. سال قبل هم در بازی‌های ساده‌ای شکست خوردیم وقتی تحت فشار هستید با این وضعیت مشکل است که فوتبال خوبی را ارائه کنید.  

بیت سعید در این 6 سال کجا بوده؟
بازهم می‌گویم بین بازی در استقلال خوزستان و فولاد اختلاف فاحشی وجود دارد. بیت سعید 25 سال دارد اما من حبیبی را دارم که 19 سال سن دارد. در این 6 سال او کجا بوده است؟ از نظر من او 25 سال دارد. هدف ما این است که از بازیکنان جوانی مثل جهان‌تیغ و حبیبی که 19 سال دارد استفاده کنیم تا در مسیر مشخصی قرار بگیرد.

کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-15 01:11:19
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴، ۰۱:۱۲
همه برید سایت استیل آذین،بخش ارسال درخواست، از حسین هدایتی بخواید بازیا پرسپولیس رو رایگان کنه تا ورزشگاه پر شه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر