فهرست

علی سراوانی: حکم کمیته انضباطی بر علیه داماش، مشکوک است

آی اسپورت - مدیر رسانه ای باشگاه داماش گیلان در خصوص رای کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت داماش گفت: اساس این حکم از نظر ما مساله دارد است و صد در صد نسبت به آن اعتراض داریم.

 علی سراوانی، با اشاره به ارسال اعتراض کتبی باشگاه داماش در مهلت قانونی به کمیته استیناف گفت: ما از نظر قانونی تا روز چهارشنبه فرصت داریم که اعتراض خود را ارایه نماییم و این کار را احتمالا تا فردا انجام خواهیم داد.

وی در ادامه افزود: ما یک سوال اساسی از کمیته محترم انضباطی داریم و آن این است که مبنای صدور این حکم چیست؟ مگر نه غیر از این است که این حکم بر اساس گزارشات ناظران آن بازی صادر شده است. ناظرانی که پس از مصاحبه آقای عابدینی هر دو از فدراسیون اخراج شده اند!

سراوانی این چنین ادامه داد: آقایان پس از گفته های آقای عابدینی وقتی می بینند که حرفهای ایشان کاملا درست است، آقای آلبرت و صادق صدیقی را از فدراسیون اخراج می کنند و بعد می آیند بر اساس گزارشات همین دو نفر داماش را محروم می کنند. اگر اینها در کارشان مشکلی دیده نشد، چرا حالا اخراج شده اند و اگر اینها مشکل داشتند چگونه می آیید و در حساس ترین زمانه لیگ داماش را برای اتفاقی که در چهار ماه پیش افتاده است محروم می کنید.

مدیر رسانه ای داماش افزود: اینکه می گوییم به این حکم اعتراض داریم و مشکوک هستیم دلایل بسیار دیگری هم داریم، یکی دیگر اینکه در یکی از بندها آمده که به دلیل آسیب رساندن به اتوبوس ملوان باید باشگاه داماش مشمول جریمه شود. جالب اینجاست که به دلیل نقص فنی در سیستم موتور اتوبوس اصلا بازیکنان ملوان نتوانستند که با اتوبوس از ورزشگاه خارج شوند و همه در دسته های سه چهار نفری با تاکسی از ورزشگاه خارج شدند و اتوبوسی در کار نبود که کسی به آن آسیب برساند!

سراوانی در پایان یادآور شد: آقایان وقتی که دیدند آقای عابدینی دیگر در باشگاه داماش حضور پیدا نمی کند بهترین فرصت را دیدند که ضربه خود را به داماش وارد کنند و حکم به محرومیت ما بدهند.

     
آی اسپورت
2014-03-10 19:59:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر