فهرست
کاظمی: تراکتور هوادارانش را نداشته‌باشد به مشکل بر می‌خورد
کاظمی: تراکتور هوادارانش را نداشته‌باشد به مشکل بر می‌خورد

کاظمی: تراکتور هوادارانش را نداشته‌باشد به مشکل بر می‌خورد

آی اسپورت- پیشبینی‌ها در مورد راه‌آهن امروز درست از آب در نیامد و این تیم موفق شد از تبریز یک امتیاز شیرین به تهران سوغات ببرد. صحبت‌های فرهاد کاظمی بعد از این بازی را می‌خوانید:

*با توجه به شناختی که از تراکتورسازی داشتیم، آنها یکی از تیم‌های خوب در لیگ برتر هستند. ما امروز برای کسب هر سه امتیاز وارد میدان شده بودیم، اما متأسفانه محمدرضا اخباری دروازه‌بان تراکتورسازی روز فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشت. فکر می‌کنم تراکتوری‌ها یک امتیاز را مدیون او هستند.
*قضاوت در بازی امروز مشکلی نداشت، همه مربیان در لیگ برتر سعی می‌کنند در صورت کسب نتیجه ضعیف مقابل حریفان، همه تقصیرها را گردن داور بیندازند، اما همانطور که دیدید داور مسابقه اشتباه چندانی نداشت، امیدوارم با حمایت از داوران جوان، آنها بتوانند عملکرد خوبی داشته باشند.
*باید قبول کنیم که راه‌آهن زمان می‌برد که به یک تیم باشخصیت تبدیل شود. بازیکنان ما خیلی جوان هستند و باید فرصت داد که به شرایط ایده‌آل و مدنظر کادر فنی برسند.
*بدون شک اگر تراکتورسازی هوادارانش را نداشته باشد، به مشکلات زیادی برمی‌خورد. این تیم علاوه بر اخباری، خارجی‌های خوبی هم دارد که تأثیر زیادی بر روند مسابقه گذاشتند.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-15 01:57:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر